טיסות אייר אינדיה – Air India

אייר אינדיה Air India AI היא חברת תעופה הודית, שהחלה את פעילות בשנת 1932. אייר אינדיה היא חברת התעופה הלאומית של הודו וחברת התעופה השלישית בגודלה בהודו.

בסיסי פעילות ראשיים של חברת התעופה אייר אינדיה

  • נמל התעופה הבינלאומי דלהי-אינדירה גנדי Delhi Indira Gandhi International Airport DEL
  • נמל התעופה מומבאי-צ'הטרפטי שיוואג'י Mumbai Chhatrapati Shivaji International Airport BOM

טיסות ישירות של Air India מישראל

אייר אינדיה מפעילה מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל להודו, בקו תל אביב-דלהי.

הזמנת כרטיסי טיסה של חברת אייר אינדיה באתר From-To.co.il

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של אייר אינדיה, בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר מחירים אטרקטיביים עבור טיסות ליעדי Air India.

למה לבחור לטוס עם Air India?

אייר אינדיה מציעה טיסות פנים בהודו וטיסות מהודו למגוון יעדים בעולם. בעזרת קישור נוח דרך דלהי או מומבאי תוכלו להגיע עם Air India למגוון יעדים באסיה, אירופה, ארצות הברית ועוד.

יעדי טיסות אייר אינדיה

אייר אינדיה מפעילה טיסות לכ-52 יעדים בתוך הודו וטיסות לכ-39 יעדים במזרח הרחוק, אסיה, המזרח התיכון, רוסיה, אירופה וצפון אמריקה.

מבצעי טיסות אייר אינדיה

מומלץ מאוד לעקוב אחר המבצעים השונים של חברת התעופה אייר אינדיה המוצעים מעת לעת וכך לרכוש כרטיסי טיסה זולים ליעדי Air India. חפשו טיסות אייר אינדיה בתאריכי מבצע באתר From-To.co.il והזמינו בהקדם על מנת להבטיח לעצמכם כרטיס טיסה באייר אינדיה במחיר הזול ביותר.

אייר אינדיה – לוח טיסות

אם אתם מחפשים מידע מעודכן על יעדי טיסות, ימי פעילות, שעות המראה ונחיתה של טיסות Air India, מומלץ להתעדכן באתר הבית של חברת התעופה.

אייר אינדיה – מדיניות כבודה – מטען

נהלי כבודה באייר אינדיה משתנים בהתאם ליעדים ביניהם Air India טסה, מחלקת הנוסעים המוזמנת, סטטוס במועדון הנוסע המתמיד שלה ועוד. מומלץ להתעדכן בנהלי כבודה וכמות מזוודות המותרת של אייר אינדיה באתר האינטרנט של החברה, טרם ההגעה לדלפקי צ'ק אין בנמל התעופה.

צי המטוסים של אייר אינדיה

אייר אינדיה מפעילה צי של מעל ל-109 מטוסים מתוצרת איירבוס ובואינג מדגמים שונים.

ברית חברות תעופה

אייר אינדיה חברה בברית התעופה סטאר אליינס Star Alliance יחד עם לופטהנזה, אוסטריאן איירליינס, יונייטד איירליינס, אייר קנדה, תאי איירווייז, סקנדינביאן איירליינס SAS וחברות תעופה נוספות.

אייר אינדיה - מועדון הנוסע המתמיד

אייר אינדיה מציעה חברות במועדון Flying Returns.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין - לוח טיסות - מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.