טיסות אייר מלטה – Air Malta Flights

אייר מלטה Air Malta KM היא חברת התעופה הלאומית של מלטה שמפעילה טיסות בין מלטה למגוון יעדים באירופה, ישראל, רוסיה, אוקראינה, טורקיה, צפון אפריקה ועוד. בסיס הפעילות הראשי של חברת אייר מלטה ממוקם בנמל התעופה הבינלאומי מלטה Malta International Airport MLA.

טיסות ישירות של Air Malta מישראל

אייר מלטה מפעילה טיסות ישירות מתל אביב, נתב"ג למלטה מספר פעמים בשבוע.

הזמנת כרטיסי טיסה של של חברת אייר מלטה באתר From-To.co.il

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של אייר מלטה בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי Air Malta.

יעדי טיסות אייר מלטה

חברת התעופה אייר מלטה מפעילה טיסות בין מגוון יעדי אירופה במדינות כמו איטליה כולל איים סיציליה וסרדיניה, גרמניה, בריטניה, שוויץ, צרפת, הולנד, יוון ועוד.

מבצעי טיסות אייר מלטה

מומלץ מאוד לעקוב אחר המבצעים השונים של חברת התעופה אייר מלטה המוצעים מעת לעת וכך לרכוש כרטיסי טיסה זולים ליעדי Air Malta. חפשו טיסות אייר מלטה בתאריכי מבצע באתר From-To.co.il והזמינו בהקדם על מנת להבטיח לעצמכם כרטיס טיסה באייר מלטה במחיר הזול ביותר.

אייר מלטה – לוח טיסות

אם אתם מחפשים מידע מעודכן על יעדי טיסות, ימי פעילות, שעות המראה ונחיתה של טיסות Air Malta, מומלץ להתעדכן באתר הבית של חברת התעופה.

אייר מלטה – מדיניות כבודה – מטען

נהלי כבודה באייר מלטה משתנים בהתאם ליעדים ביניהם Air Malta טסה וכרטיס טיסה שנרכש. מומלץ להתעדכן בנהלי כבודה של אייר מלטה באתר האינטרנט של החברה, טרם ההגעה לדלפקי צ'ק אין בנמל התעופה.

צי המטוסים של אייר מלטה

אייר מלטה מפעילה צי של כ-10 מטוסים מתוצרת איירבוס בדגמים שונים.

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.