מבצעי אייר קנדה בגוליבר! מספר המקומות מוגבל. הכנסו והזמינו, עכשיו

אייר קנדה - Air Canada

אם החלטתם לבלות את החופשה השנתית בקנדה, אתם ודאי מעוניינים למצוא טיסות במחירים משתלמים מכיוון שטיסות לקנדה נחשבות לטיסות יקרות במיוחד, כיוון שמדובר ביעד מאוד פופולארי ומרוחק מאוד מישראל. חברת התעופה הקנדית אייר קנדה –Air Canada  מציעה טיסות ישירות או עם עצירות ביניים באירופה במחירים משתלמים במיוחד.

אייר קנדה מידע כללי:

חברת התעופה אייר קנדה - Air Canada  היא חברת התעופה הלאומית בקנדה והגדולה שבמדינה. מדי שנה בוחרים לטוס עם החברה למעלה מ 34 מיליון נוסעים אשר נהנים מחוויית טיסה באחד מהמטוסים הרבים והחדישים של החברה המגיעים ל-104 יעדים בקנדה ובכל רחבי העולם כולל לישראל.

צי המטוסים של החברה כולל מטוסים חדישים ומרווחים. אם אתם בוחרים לטוס במחלקת עסקים או במחלקה ראשונה תוכלו ליהנות מכיסאות ההופכים למיטה ומתאורה המשתנה לפי בחירתכם. אם אתם טסים במחלקת תיירים תיהנו ממסכי מגע אישיים שינעימו את זמנכם במהלך הטיסה הארוכה. השירות הניתן בכל המחלקות מקצועי ואדיב והאוכל איכותי וטעים.

טיסות מישראל לקנדה:

מכיוון שישראלים רבים טסים מדי שנה לקנדה לרגל חופשה, עסקים או ביקור משפחתי ישנן טיסות ישירות מדי יום מנמל התעופה בן גוריון לטורונטו שבקנדה. הטיסה לקנדה ארוכה, כ11 שעות, אולם ניתן לבחור בטיסה עם עצירת ביניים באחת ממדינות אירופה שגם תוזיל את עלויות הטיסה הגבוהות.

חברת התעופה אייר קנדה – Air Canada  מציעה לנוסע הישראלי לבחור את הטיסה המועדפת עליו באתר האינטרנט המאובטח של החברה באופן ישיר. אפשרות נוספת שנועדה להקל עליכם ולחסוך לכם זמן יקר בשדה התעופה אם תבחרו לרכוש את כרטיס הטיסה שלכם בחברה הקנדית היא האופציה לבחור בעצמכם את המקומות המועדפים עליכם בטיסה ולהנפיק בבית את כרטיסי העלייה למטוס.

לסיכום:

אם אתם מעוניינים לטוס לקנדה וליהנות מתנאי טיסה מפנקים במחירים לא גבוהים שווה לכם לברר אודות טיסה באייר קנדה - Air Canada  המציעה גם טיסות מוזלות לארצות הברית ולדרום אמריקה. חברת התעופה הקנדית נחשבת לאחת מחברות הטיסה הותיקות והטובות בעולם ומדי שנה מטיסה מיליוני בני אדם ליעדים שונים בקנדה ובכל העולם. נשמח לסייע לכם לאתר את הטיסה המושלמת עבורכם.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין - לוח טיסות - מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.