טורקיש איירלינס

טיסות בלו בירד איירוויז – Blue Bird Airways Flights

בלו בירד איירווייז Blue Bird Airways BZ היא חברת תעופה יוונית המפעילה טיסות שכר בין יעדים שונים ביוון לישראל ומגוון יעדים באירופה. בסיס הפעילות הראשי של חברת בלו בירד איירווייז ממוקם בנמל התעופה הבינלאומי הרקליון Heraklion International Airport, “Nikos Kazantzakis” HER באי היווני כרתים.

טיסות ישירות של Bluebird Airways מישראל

בלו בירד איירווייז מפעילה בשיא עונת התיירות טיסות שכר ישירות מתל אביב, נתב"ג לאיי יוון: כרתים, רודוס, קוס ובנוסף גם ליעדים באירופה כמו בוקרשט, בודפשט, וינה, ורשה ועוד.

הזמנת כרטיסי טיסה של בלו בירד איירווייז באתר From-To.co.il

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של בלו בירד איירווייז בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי Bluebird Airways.

יעדי טיסות בלו בירד

חברת התעופה בלו בירד איירווייז מפעילה טיסות למספר יעדים ביוון, ישראל, רומניה, הונגריה, גרמניה, פולין , אוסטריה.

מבצעי טיסות בלו בירד

מומלץ מאוד לעקוב אחר המבצעים השונים של חברת התעופה בלו בירד איירווייז המוצעים מעת לעת וכך לרכוש כרטיסי טיסה זולים ליעדי Bluebird Airways. חפשו טיסות בלו בירד איירווייז בתאריכי מבצע באתר From-To.co.il והזמינו בהקדם על מנת להבטיח לעצמכם כרטיס טיסה בבלו בירד איירווייז במחיר הזול ביותר.

בלו בירד איירווייז – לוח טיסות

אם אתם מחפשים מידע מעודכן על יעדי טיסות, ימי פעילות, שעות המראה ונחיתה של טיסות Bluebird Airways, מומלץ להתעדכן באתר הבית של חברת התעופה.

בלו בירד – מדיניות כבודה – מטען

נהלי כבודה בבלו בירד איירווייז משתנים בהתאם ליעדים ביניהם Bluebird Airways טסה וכרטיס טיסה שנרכש. מומלץ להתעדכן בנהלי כבודה של בלו בירד איירווייז באתר האינטרנט של החברה, טרם ההגעה לדלפקי צ'ק אין בנמל התעופה.

צי המטוסים של בלו בירד איירווייז

בלו בירד איירווייז מפעילה צי של 2 מטוסים מתוצרת בואינג ובהתאם לביקוש חוכרת מטוסים נוספים מחברות תעופה אחרות.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין - לוח טיסות - מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.