חיפוש טיסות זולות - המלצות למטייל העצמאי

אם החלטתם להזמין טיסה באופן עצמאי או פשוט לחפש טיסות הכי זולות כדאי לכם להכיר מספר אתרים, שמציעים אפשרויות חיפוש מתקדמות, שיעזרו לכם למצוא טיסה זולה בצורה נוחה ומהירה ביותר. נסקור מספר אתרים מומלצים שבחלקם תוכלו להזמין טיסות ישירות ובחלקם פשוט ניתן להשוות מחירי טיסות לבחור את הספק הזמנות הזול ביותר ממנו תוכלו להזמין טיסות זולות מאוד. חלק מהאתרים מציעים גרסה בעברית למרות שלרוב עדיף להשתמש בגרסה בשפה האנגלית שכן במספר מקרים חלק מהאפשרויות מתקדמות מוצעות רק בגרסת המקור.

אתרים להזמנת טיסות זולות

Kiwi.com - לשעבר Skypicker.com - אתר בינלאומי, שמאפשר למצוא מסלולי טיסות הכי זולים לכל יעד בעזרת שילוב כרטיסי טיסה בין חברות תעופה שונות שבדרך כלל לא מציעות הזמנת טיסות יחד. שימושי במיוחד לשילוב טיסות של חברות לואו קוסט, שכן לרוב הן מוכרות כל סגמנט טיסות בנפרד ובוודאי שלא משלבות כרטיסי טיסה של חברות תעופה אחרות במסלולי טיסות השונים. Kiwi.com מציע להזמין שילובי טיסות שונים ומקפיד גם שיהיה לכם מספיק זמן לעבור בין טיסה לטיסה ביעד ביניים. כדאי לשים לב שברוב הטיסות הזולות המוצעות באתר זה לא ניתן לשלוח את הכבודה מתחילת המסלול ועד סופו ויש לאסוף את המזוודות בכל יעד נחיתה ולבצע צ'ק אין לטיסה הבאה.

בנוסף האתר מציע אפשרויות חיפוש מתקדמות ביותר שיאפשרו לכם למצוא טיסות זולות ביותר בחיפוש אחד. להלן מספר אפשרויות חיפוש טיסות הקיימות באתר:

 • חיפוש יעדים גמיש - בנוסף לאפשרות הקלאסית להגדרה מדויקת של מוצא ויעד הטיסה, תוכלו להגדיר חיפוש לפי מדינות או אפילו רדיוס ממיקום נמל תעופה מוצא או יעד. כך תוכלו להיחשף לספר רב יותר של הצעות שיתאימו לכם ,שכן יכול להיות שטיסה שנוחתת או ממריאה משדה תעופה שנמצא במרחק למשל של 100 ק"מ זולה בעשרות אחוזים מטיסות המוצעות מ/אל יעדים ספציפיים ומוכרים יותר. אפשרות חיפוש זו יעילה ביותר בחיפוש טיסות לואו קוסט שכן בהרבה מקרים הן נוחתות בנמלי תעופה משניים בערים קטנות ופחות מוכרות. בהגדרת יעד אף תוכלו להגדיר anywhere אם ברצונכם פשוט למצוא יעד הכי זול.
 • הגדרת תאריכים - אם אתם גמישים בתאריכי נסיעה מומלץ במקום תאריך נסיעה מדוייק לבחור טווח תאריכים (Data Range) שמתאים לטיול שלכם או אפילו אפשרות של חיפוש טיסות בכל עת (Anytime).
 • חיפוש טיסות לפי תקציב - אפשרות שימושית נוספת לחיפוש טיסות זולות היא ע"פ תקציב העומד לרשותכם. לצורך כך תוכלו לבחור באפשרות מחיר (Price) כדי להציג טיסות בטווח המחירים הרצוי לכם בלבד.

אתרי הזמנת טיסות מומלצים נוספים

 • Expedia - אקספדיה - מהאתרים הגדולים והותיקים להזמנת טיסות ומוצרי תיירות ונופש נוספים
 • Opodo - אתר אירופאי מוביל להזמנת טיסות ושירותים נוספים. מומלץ במיוחד עבור טיסות לאירופה או בין יעדי אירופה השונים.
 • eDreams - אתר ותיק ומוכר להזמנת טיסות מגוון מוצרים בעולם התיירות והנסיעות

אתרי השוואת מחירי טיסות

 • Cheapflights - אתר השוואת מחירי טיסות בריטי עם גרסאות מקומיות במגוון מדינות העולם. מקושר למאות חברות תעופה וסוכנויות נסיעות בינלאומיות ומקומיות וכך מאפשר לכם להיחשף למחירים הזולים ביותר לאותן טיסות לעומת אם הייתם בוחרים להזמין אותן בארץ. הסיבה להבדלי מחירים יכולה לנבוע מהפרשי שערי מטבע במדינות השונות, הסכמים שונים של חברות תעופה במדינות השונות ועוד מגוון סיבות שאתם כמובן תוכלו להרוויח מהן.
 • Jetradar - אתר השוואת מחירים המתמחה בטיסות ובנוסף מציע מוצרי תיירות נוספים כמו הזמנת מלונות, השכרת רכב ועוד. מקושר לחברות תעופה, סוכנויות בינלאומיות ומקומיות מובילות.

אתרי השוואת מחירי טיסות מומלצים נוספים

 • Skyscanner - סקייסקנר - אתר השוואת מחירי טיסות המוביל בעולם. מציע מגוון אפשרויות חיפוש שיסייעו לכם בתכנון נסיעה בקלות
 • Kayak - קיאק - אתר אמריקאי מומלץ שמציע השוואת מחירי טיסות, מלונות, השכרת רכב בחיפוש פשוט עם אפשרויות סינון מתקדמות.
 • TripAdvisor - טריפ אדוויזר - האתר הגדול בתחום התיירות בעולם שבעבר התמקד בעיקר בדירוג מלונות וסקירת יעדים שונים בעולם ובשנים האחרונות מציע ממשק השוואת מחירי טיסות ומוצרי תיירות נוספים.
 • Momondo - מומונדו - בנוסף להשוואת מחירי טיסות ושירותי תיירות נוספים תוכלו להשתמש באפשרויות Trip Finder ו-Inspiration לגיבוש רעיון מושלם לטיול שלכם.

כדאי לדעת!

 • אתרי השוואות מחירים לא מבצעים הזמנות בעצמם אלא מפנים לספק נוסף לביצוע ההזמנה ולכן אינם אחראים להזמנות כלשהן בניגוד לאתרי הזמנות שמציעים שירות לאחר הזמנה בכל מקרה אם תצטרכו לשנות או לבטל בכפוף לתנאי הזמנה.
 • לפני הזמנה באתר שלא ממוקם בישראל על כל חיוב בכרטיס אשראי יחולו תנאים של עסקה בחו"ל, לכן כדאי לברר אודות עמלות ביצוע עסקה בינלאומית שחברת אשראי שלכם מחייבת אתכם.
 • אם תבחרו להזמין באתר בחו"ל חוקי הגנת צרכן ישראליים לא יחולו על הזמנתכם.
כתבות נוספות
אתרי השוואות מחירי טיסות

אתרי השוואות מחירי טיסות

אתרי השוואות מחירי טיסות - המדריך המלא לביצוע השוואות מחירי טיסות באתרי אינטרנט.. איך זה עובד ומה לעשות.
פרטים נוספים
סקיי סקנר - Skyscanner

סקיי סקנר - Skyscanner

סקיי סקנר - Skyscanner - הוא אתר להשוואת מחירי טיסות, מלונות השכרת רכב בין ספקים שונים בעולם והינו בין האתרים הוותיקים , הגדולים והפופולריים ביותר בתחום זה
פרטים נוספים
אתרי המלצות, ביקורות וטיפים למטייל

אתרי המלצות, ביקורות וטיפים למטייל

וכלו למצוא מגוון אתרים מקצועיים בנושאי תיירות השונים וגם כאלה שכוללים מידע רב ומגוון המלצות, ביקורות, חוות דעות, תלונות, טיפים של מיליוני מטיילים בכל העולם מכל הסוגים, גילאים, מטרות נסיעה ועוד
פרטים נוספים
טריפ אדוויזר - TripAdvisor

טריפ אדוויזר - TripAdvisor

טריפאדוויזר הינו פורטל תיירות ונסיעות מהגדולים בעולם שכולל מיליוני ביקורות, תגובות, המלצות, טיפים של מיליוני גולשים ומטיילים בכל העולם אודות שירותי תיירות ונסיעות ומקומות בילוי שונים שונים כמו בתי מלון, מסעדות, חברות תעופה, אתרי תיירות, אטרקציות, תחבורה ועוד
פרטים נוספים
חיפוש טיסות זולות

חיפוש טיסות זולות

אם החלטתם להזמין טיסה באופן עצמאי או פשוט לחפש טיסות הכי זולות כדאי לכם להכיר מספר אתרים, שמציעים אפשרויות חיפוש מתקדמות, שיעזרו לכם למצוא טיסה זולה בצורה נוחה ומהירה ביותר
פרטים נוספים
אתרי מעקב טיסות בזמן אמת

אתרי מעקב טיסות בזמן אמת

אתרי מעקב טיסות בזמן אמת מספקים מידע רב על מסלולי טיסות, לוחות טיסות מתוכננות, המראות, נחיתות, עיכובים, ביטולים ושינויי טיסות בזמן אמת של כל נמל תעופה וחברת תעופה בעולם.
פרטים נוספים
טוס בזול

גוגל טיסות

בעזרת גוגל פלייטס תוכלו לבצע בקלות השוואת מחירי טיסות שבחרתם מתוך אתרי חברות תעופה וסוכנויות נסיעות מכל העולם וכך תוכלו להזמין כרטיס טיסה במחיר הכי זול לכל יעד שתבחרו.
פרטים נוספים
טוס בזול

טוס בזול

מתכננים טיול בקרוב ומחפשים טיסות זולות ליעד שבחרתם? אספנו עבורכם מספר המלצות שיוכלו לחסוך לכם עשרות אחוזים במחירי כרטיסי טיסה ויאפשרו לכם לטוס לכל יעד בעולם במחיר הכי זול.
פרטים נוספים
חברות תעופה - מידע שימושי למטייל

חברות תעופה - מידע שימושי למטייל

לקראת טיסתכם אספנו עבורכם מידע חשוב שיהפוך את חוויית טיסתכם לנעימה ומשתלמת ביותר עבורכם. בעמוד זה תמצאו המון מידע חשוב אודות חברות תעופה מובילות בעולם, שמומלץ להכיר עבור תכנון נסיעה יעיל כמו מדיניות כבודה, לוח טיסות, מפות הושבה, ביקורות, המלצות ועוד.
פרטים נוספים
מדיניות כבודה לפי חברת תעופה

מדיניות כבודה לפי חברת תעופה

לפני הזמנת טיסות או הגעה לנמל תעופה לפני טיסתכם, מומלץ להתעדכן אודות מדיניות כבודה של חברת התעופה, כמה מזוודות מותר לקחת וכמה לשלוח, מה המשקל המותר ועוד מידע חשוב מאתרי חברות התעופה.
פרטים נוספים
הזמנת מלונות ודירות נופש - אתרים מומלצים

הזמנת מלונות ודירות נופש - אתרים מומלצים

הזמנת מלונות בחו"ל, דירות נופש, וילות נופש, סאבלטים ועוד אפשרויות לינה - המלצות, טיפים וסקירות של אתרים מובילים
פרטים נוספים
מדיניות כבודה לפי חברת תעופה

אפליקציות ותוכנות לחסכון ותכנון חופשה

אפליקציות, תוכנות שימושיות לתכנון טיול וחסכון במחירי חופשה, טיסות, מלונות ועוד
פרטים נוספים
מזג האויר

מזג האויר

מתכננים טיול או לפני נסיעה לחו"ל בימים הקרובים? התעדכנו כאן אודות מזג אוויר ביעדים מרכזיים בעולם.
פרטים נוספים
© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.