אייר בי אנד בי - Airbnb

אייר בי אנד בי Airbnb הוא אתר מוביל בתחום השכרת דירות נופש, דירות לטווח קצר, סאבלטים, וילות וכל סוג של מקום לינה בין אנשים פרטיים. האתר הוקם בשנת 2008 ומאז הפך לשם דבר בתעשיית התיירות העולמית ואחד המותגים החזקים בה שאף רבים משתמשים בשמו כשם גנרי לתיאור של דירות נופש והשכרת דירות לטווח קצר. באתר אייר בי אנד בי מעל 150 מיליון משתמשים רשומים, מארחים או מטיילים, דרך Airbnb מוצעים מעל 250,000 דירות ומקומות לינה בכל העולם. עשרות מיליוני אורחים מזמינים דירות, וילות, אחוזות וכל סוג אחר של מקום לינה באתר אייר בי אנד בי בכל שנה.

איך שוכרים דירה או מקום לינה דרך אייר בי אנד בי

לצורך שימוש במערכת Airbnb תדרשו לייצור פרופיל משתמש ותדרשו להציג אמצעי זיהוי שונים כמו תמונה, תעודה מזהה ועוד פרטים. בעת חיפוש דירות ביעד נסיעה שלכם, יוצגו לפניכם מאות דירות שכדאי מאוד לבצע סינון על מנת להתאים את מקומות לינה המוצעים לדרישות שלכם. אייר בי אנד בי מאפשר מגוון אפשרויות סינון וביניהן מומלץ להשתמש ב:

 • תאריכי נסיעה Dates - כדי לראות את מקומות לינה הזמינים
 • מספר וסוג אורחים Guests - לסינון כללי של דירות בהתאם לגודל הדרוש
 • סוג מקום האירוח Home Type - דירה שלמה Entire Place, חדר פרטי Private Room שתחלקו שטחים משותפים בדירה עם עוד דיירים, חדר משותף Shared Room פשוטו כמשמעו חדר או חלל כלשהו שתחלקו עם עוד אנשים
 • מחיר Price - סינון מקומות לינה לפי תקציב העומד לרשותכם. שימו לב שזה לא כולל עמלות ומיסים שונים שיוצגו לפניכם בעת תשלום.
 • אישור מיידי Instant Book - הזמנת רוב מקומות אירוח דרך אייר בי אנד בי דורשת המתנה לאישור המארח. אם חשוב לכם אישור מיידי, סמנו אפשרות זאת.
 • סינונים נוספים More Filters - כאן תמצאו אפשרויות סינון רבות וחשובות לא פחות על מנת להתאים את מקום האירוח למטרת השהות שלכם. השתמשו באפשרויות כמו: Rooms and Beds להתאמת מספר חדרים, מספר מיטות וחדרי אמבטיה או מקלחות, Superhost מארחים פעילים עם אחוזי תגובה גבוהים וביקורות טובות, Amenities עם שימוש באפשרות זאת תוכלו לסנן דירות ע"פ רמת ריהוט ואבזור הדרושה לכם כמו מטבח, מדיח כלים, טלוויזיה, Wi Fi וכל דבר אחר המופיע ברשימה, Facilities מתקנים חשובים בבניין וסביבתו כמו מעלית, חניה, חדר כושר ועוד, Neighborhoods סינון לפי שכונה - לא ברור למה אפשרות זאת לא נמצאת בראש הדף אלא רק ב-More Filters אבל בהחלט מומלץ לסנן דירות לפי אפשרות זו על מנת להתאים מקום אירוח במיקום מושלם ונגיש לצורך מטרות נסיעה או טיול שלכם. בנוסף יש עוד כמה אפשרויות סינון למיקוד חיפוש של דירות ומקומות אירוח אחרים.

לאחר שתבחרו את האפשרויות השונות יוצגו לפניכם דירות בהתאם לדרישות שלכם. תוכלו לראות את הדירוגים שהדירות קיבלו ולא פחות חשוב כמה אנשים השאירו דירוג. שימו לב שהמחירים המוצגים הם כלליים בלבד ולא כוללים את העלויות הנלוות שתדרשו לשלם כמו: תשלום על ניקיון, תוספת על הגעה שלא בטווח השעות שמוגדרות לצ'ק אין, עמלות שונות ומיסים, שאותם יכול להיות שתצטרכו להוסיף בעת תשלום באתר אייר בי אנד בי או למארח עצמו בעת קבלת הדירה.

לפני הזמנת דירה הקפידו לקרוא את כל התנאים של המארח, מה הדירה כוללת, זמני צ'ק אין וזמני צ'ק אאוט על מנת להימנע מאי נעימויות ותשלומי יתר בעת הגעה למקום האירוח. מומלץ ביותר לבחור בדירות שכוללות תמונות ברורות ומכסות את כל שטחי מקום לינה שבחרתם להזמין.

הזמנת דירות דרך אייר בי אנד בי - יתרונות

 • התאמה אישית של מקום אירוח בזמן חופשה או נסיעה לכל מטרה, בכל תקציב ובכל רמה
 • מתאים במיוחד למי שמחפש חופשה פרטית
 • חסכון בעלויות בעת שהות ארוכה בכל יעד, כי פשוט תוכלו להתנהל כמו בחיי יום יום, להכין אוכל, לכבס ועוד
 • מקומות אירוח מרווחים יותר שכוללים מספר חדרים ואפשרויות ריהוט ואבזור שונות
 • היכרות עם אנשים ותרבות מקומיים כחלק מחוויית הטיול

השכרת דירות דרך אייר בי אנד בי - למי זה פחות מתאים

 • השכרת דירות נופש משתלם לרוב בשהות ארוכה של החל מ-3 לילות ומעלה כי תדרשו לשלם עלויות של עשרות דולרים ויותר על שהות שלכם לצורך ניקיון ובעת שהות קצרה זה פשוט יכול להכפיל לכם את עלות מקום לינה לעומת חדר במלון.
 • הגעה מחוץ לשעות עבודה או בעת חגים מקומיים - לרוב אין שירות צ'ק אין 24 שעות אצל אנשים פרטיים שמשכירים דירות וחדרים כמו במלון ולכן יכולים להיות תשלומים נוספים על הגעה מאוחרת למשל, מסיבה פשוטה שצריך לשלוח מישהו שימסור לכם דירה. שעות הגעה משתנות ממקום למקום וכדאי לבדוק זאת בהתאם לזמני הגעה שלכם. התשלום יכול לעלות עשרות דולרים מיותרים ולכן כדאי להשוות למחירי מלונות במקרה זה כי שם לרוב ניתן להגיע בכל שעה או בטווח שעות רחב יותר.
 • שמירת חפצים - אם אתם עוזבים דירה בבוקר והטיסה שלכם מאוחר בלילה, לרוב אין שירות או מקום לשמירת חפצים בדירות ותצטרכו למצוא מקום אחר לצורך כך על מנת להימנע מלהסתובב עם מזוודות לאורך כל היום.
 • שירות חדרים יומי - ככלל ניקיון יומי, החלפת מגבות, סדינים ועוד לא כלולים במחיר והם מבוצעים רק לפני כניסת אורח חדש לדירה באופן חד פעמי לאורך כל השהות ולא משנה מה משכה. אם תצטרכו ניקיון בימים נוספים בררו על אופציה זאת מול המשכיר.
כתבות נוספות
הזמנת מלונות ודירות נופש - אתרים מומלצים

הזמנת מלונות ודירות נופש - אתרים מומלצים

הזמנת מלונות בחו"ל, דירות נופש, וילות נופש, סאבלטים ועוד אפשרויות לינה - המלצות, טיפים וסקירות של אתרים מובילים
פרטים נוספים
אייר בי אנד בי - Airbnb

אייר בי אנד בי - Airbnb

אייר בי אנד בי Airbnb הוא אתר מוביל בתחום השכרת דירות נופש, דירות לטווח קצר, סאבלטים, וילות וכל סוג של מקום לינה בין אנשים פרטיים
פרטים נוספים
© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין - לוח טיסות - מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.