טורקיש איירלינס
מבצעי בריטיש בגוליבר! מספר המקומות מוגבל. הכנסו והזמינו, עכשיו

בריטיש איירוויס – British Airways

טיסות ללונדון הן טיסות מאוד פופולאריות מכיוון שמדי שנה ישראלים רבים בוחרים לבקר בבירת אנגליה למטרות חופשה, ביקורים משפחתיים או לצורך נסיעות עסקים. בשל הביקוש הרב לטיסות מחירן גבוה במשך כל עונות השנה ולכן אם אתם מעוניינים לרכוש כרטיסי טיסה במחיר משתלם שווה לברר אודות מחירים בחברת התעופה בריטיש איירוויס- British Airways.

בריטיש איירוויס מידע כללי

חברת התעופה בריטיש איירוויס- British Airways הינה חברת התעופה הגדולה ביותר באנגליה ואחת מחברות התעופה הגדולות באירופה כולה שנוסדה בשנת 1924. לחברה צי מטוסים גדול הכולל מטוסים רבים וחדישים מסוג בואינג ואיירבוס. החברה טסה ליעדים רבים בכל רחבי עולם ומפעילה גם 2 טיסות יומיות היוצאות מנמל התעופה בן גוריון ללונדון.

החל מקיץ 2015 בריטיש איירווייס תציע עד 20 טיסות שבועיות בין נתב"ג לנמל תעופה הית'רו בלונדון לצד שיפור בלוחות זמנים שיאפשרו לטסים מישראל טיסות נוחות ליעדים רבים יותר בעולם ובמיוחד יעדי צפון אמריקה: סן פרנסיסקו, לוס אנג'לס, לאס וגאס ועוד.

מחירי כרטיסי הטיסות שמציעה החברה ליעדים שונים משתלמים במיוחד ולכן מדי שנה בוחרים מיליוני נוסעים מכל רחבי עולם לבחור לטוס בריטיש איירוויס- British Airways המציעה טיסות לכל אחת מהיבשות. אתם יכולים לבחור לרכוש דרך החברה רק כרטיס טיסה ליעד המבוקש או לבחור בחבילת נופש אטרקטיבית הכוללת גם מלון בלונדון.

מידע לציבור הנוסעים:

אם תבחרו לטוס עם החברה ללונדון או לכל יעד אחר אליו החברה טסה תוכלו ליהנות מחוויית טיסה איכותית ומפנקת במיוחד. חברת התעופה נחשבת לאחת מהמובילות בעולם ומציעה לציבור הנוסעים שירות אדיב בכל אחת מהמחלקות בהן יבחרו לטוס. החברה מאפשרת לנוסעים לעשות צ'ק אין ולבחור את המושב המבוקש באתר האינטרנט.

אם תבחרו לטוס במחלקה ראשונה תוכלו ליהנות מכיסאות ההופכים למיטה רחבה ונוחה במיוחד וממערכת תאורה חדשנית. בכל המחלקות ישנו מסך טלוויזיה אישי על מנת שתוכלו ליהנות במהלך הטיסה ממגוון סדרות, סרטים ומוזיקה טובה על פי בחירתכם וטעמכם. האוכל המוגש בטיסה איכותי וטעים במיוחד.

לסיכום:

חברת התעופה הבריטית משרתת מדי שנה מיליוני נוסעים הטסים דרכה ליעדים רבים בכל רחבי עולם. החברה מציעה טיסות במחירים משתלמים היוצאות מדי יום בישראל ללונדון ואתם מוזמנים לטוס עם החברה גם ליעדי המשך בעולם. אם תבחרו לטוס בריטיש איירוויס- British Airways אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי בחרתם בחברה ותיקה ואמינה.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין - לוח טיסות - מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.