חברות השכרת רכב בחול

השכרת רכב ביוון
Car Rental in Greece

השכרת רכב ביוון מומלצת מאוד עבור משפחות, מטיילים, אנשי עסקים וכל מי שחשוב לו שיהיה לו אמצעי תחבורה זמין ונוח בכל עת. עם רכב צמוד ביוון תוכלו לטייל בקלות ובמהירות ביעדים מרוחקים מאזורי תיירות העמוסים ביוון ולגלות את הפינות הקסומות והנסתרות של יוון.

המלצות למטייל ביוון

השכרת רכב ביוון מאפשרת לכם לצאת מערי יוון בקלות ולראות את האזורים הכפריים והטבעיים הנפלאים של יוון ולטייל ברחבי יוון. סעו לראות את עיירותיה המדהימות של יוון כדי להכיר את התרבות והמטבח המקומי העשיר, נופים מדהימים של עמקים, אגמים ומפרצים של חופי יוון, הערים העתיקות ואתרים היסטוריים מפוארים. אל תמהרו, קחו הפסקה מדי פעם ועצרו באתרים המעניינים הפזורים ברחבי יוון.

השכרת רכב ביוון בזול

רכב להשכרה ביוון מומלץ ביותר להזמין מראש ולא עם הגעתכם ליוון, כי אז תשלמו עשרות אחוזים יותר לפי מחירוניהן הרשמיים של חברות השכרת רכב ביוון. בנוסף תוכלו לבחור בין מבחר הצעות רב יותר ולהתאים את קטגוריית רכב להשכרה המתאימה לכם ביותר עבור מטרת הנסיעה שלכם ליוון.

השכרת רכב ביוון - השוואת מחירים

לפני ביצוע הזמנת רכב ביוון, מומלץ ביותר להשוות מחירי הצעות השכרת רכב של מגוון חברות השכרת רכב ביוון. חשוב ביותר לבדוק בפרטי כל הזמנה את המרכיבים שהיא כוללת וכך לבחור את הצעת מחיר המשתלמת ביותר עבור השכרת רכב ביוון.

לשכור רכב ביוון עם אתר From-To.co.il

From-To.co.il מאפשר לכם להזמין רכב ביוון בתהליך הזמנה פשוט ונוח דרך מערכת בינלאומית המקושרת לחברות השכרת רכב מובילות ביוון. מערכת הזמנות בוחרת את ההצעות הטובות ביותר להשכרת רכב ביוון בין כל הצעות חברות השכרת רכב ביוון בהתאם לנתונים שבחרתם. בבחירתכם את ההצעה להשכרת רכב ביוון הקפידו לקרוא בעיון רב את תנאי השכרה, מה כלול במחיר ומה לא. שימו לב למסמכים ואמצעי תשלום שחייבים להיות ברשותכם בעת ההגעה לתחנת מסירת רכב ביוון. הקפידו להחזיר את הרכב בזמן כי אפילו איחור קל עלול לגרום לחיוב של יום השכרה נוסף לפי מחירון השכרת רכב ליום הנהוג בחברת השכרת רכב ולא מחיר אינטרנט מוזל שקיבלתם.

חברות השכרת רכב ביוון

בין הצעות השכרת רכב ביוון תוכלו לבחור לשכור רכב עם חברות מובילות בעולם: אלאמו Alamo, אוויס Avis, באדג'ט Budget, הרץ Hertz, יורופקאר Europcar, סיקסט Sixt, ‏טריפטי Thrifty, דולר Dollar, אנטרפרייז Enterprise, נשיונל National וגם חברות השכרת רכב מקומיות ביוון. השכרת רכב בחברות מובילות מבטיחה השכרת רכב ביוון ברמת שירות גבוהה ביותר.

השכרת רכב בשדות תעופה של יוון

השכרת רכב בנמלי תעופה ביוון היא האפשרות הנוחה והמומלצת ביותר להזמנת רכב ביוון שיהיה ברשותכם מרגע הנחיתה ביוון ועד ההמראה בחזרה מיוון. כך תוכלו להתחיל את הטיול שלכם ביוון באופן מיידי.

שדות תעופה מובילים להשכרת רכב ביוון

 • נמל התעופה הבינלאומי אתונה-אלפתריוס וניזלוס Athens International Airport "Eleftherios Venizelos" ATH
 • נמל התעופה הבינלאומי הרקליון "ניקוס קאזאנצאקיס" Heraklion International Airport, “Nikos Kazantzakis” HER
 • נמל התעופה הבינלאומי סלוניקי "מקדוניה" Thessaloniki International Airport "Macedonia" SKG
 • נמל התעופה הבינלאומי רודוס דיאגורס Rhodes International Airport, "Diagoras" RHO
 • נמל התעופה הבינלאומי חאניה Chania International Airport, "Daskalogiannis" CHQ
 • נמל התעופה הבינלאומי קורפו "יואניס קפודיסטריאס" Corfu International Airport, "Ioannis Kapodistrias" CFU
 • נמל התעופה הבינלאומי קוס Kos Island International Airport, "Hippocrates" KGS
 • נמל התעופה הבינלאומי סנטוריני Santorini (Thira) International Airport JTR
 • נמל התעופה הבינלאומי זקינטוס Zakynthos International Airport "Dionysios Solomos" ZTH
 • נמל התעופה מיקונוס Mykonos Island National Airport JMK
 • נמל התעופה הבינלאומי קפלוניה Kefalonia International Airport EFL
 • נמל התעופה אקטיון לפקדה/פרבזה Lefkada/Preveza Aktion National Airport PVK
 • נמל התעופה הבינלאומי לסבוס מיטילנה Lesvos Mytilene International Airport "Odysseas Elytis" MJT
 • נמל התעופה הבינלאומי סקיאטוס Skiathos Airport ‘Alexandros Papadiamantis’ JSI
 • נמל התעופה הבינלאומי סאמוס Samos International Airport SMI
 • נמל התעופה קוואלה Kavala International Airport "Alexander the Great" KVA
 • נמל התעופה קלמטה Kalamata International Airport KLX
 • נמל התעופה הבינלאומי קרפטוס Karpathos Island National Airport AOK
 • נמל התעופה פארוס Paros National Airport PAS

השכרת רכב ביוון - יעדים מומלצים

אם אתם מעדיפים לשכור רכב ביוון בחלק מתקופת הטיול שלכם ביוון תוכלו לבחור הצעות של השכרת רכב ביוון במגוון יעדים פופולאריים ביוון היבשתית כמו אתונה, סלוניקי, קלמטה, פרבזה, ביעדי האי כרתים - הרקליון, חאניה, במגוון איי יוון נוספים - רודוס, קורפו, קוס, סנטוריני, זקינטוס, מיקונוס, קפלוניה, לפקדה, לסבוס, סקיאטוס, סקופלוס, אלוניסוס, סאמוס, קרפטוס, פארוס, נקסוס וביעדים רבים נוספים בכל רחבי יוון.

השכרת רכב ביוון - המלצות

כדאי לשים לב אם יש הבדלים במחירי השכרת רכב בין מיקומים שונים ביוון. אם אתם משלבים מספר יעדים במסגרת נסיעה שלכם ליוון, תוכלו לבחור באפשרות של לקיחת רכב ביעד אחד ומסירת רכב ביעד אחר. אפשרות כזאת של השכרת רכב עלולה להיות יקרה יותר מהשכרת רכב עם לקיחת רכב ומסירתו באותה תחנה. אם ברצונכם לנסוע ברכב שכור למדינות נוספות הגובלות ביוון, בררו מראש אם זה אפשרי ואם חלים תשלומים נוספים במקרה ותבחרו לעבור גבולות של יוון עם רכב ששכרתם.

כתבות נוספות
השכרת רכב

השכרת רכב

אם אתם רוצים גמישות מרבית במעבר ממקום למקום בזמן שהותכם בחו"ל זמן הנוח לכם וללא תלות בתחבורה או הזמנת מוניות יקרות, מומלץ ביותר לשקול את האפשרות של השכרת רכב בחו"ל.
פרטים נוספים
בהשכרת רכב בורונה

השכרת רכב בורונה, איטליה

השכרת רכב בורונה הינה האפשרות הטובה ביותר לגלות את ורונה וסביבתה, להגיע בקלות ממקום למקום בנוחות ובזמן הנוח לכם.
פרטים נוספים
ב במינכן, גרמניה

השכרת רכב במינכן, גרמניה

השכרת רכב במינכן הינה האפשרות הטובה ביותר לגלות את מינכן וסביבתה, להגיע בקלות ממקום למקום בנוחות ובזמן הנוח לכם. השכרת רכב במינכן מומלצת ומשתלמת מאוד לטיולים משפחתיים ולמטיילים מחוץ לעיר למקומות הכי יפים בסביבתה של מינכן או יעדים מרוחקים יותר.
פרטים נוספים
אוויס השכרת רכב בחול

אוויס השכרת רכב בחו"ל

From-To אוויס השכרת רכב בחול - חיפוש והשוואת מחירי השכרת רכב בחול במחיר הזול ביותר
פרטים נוספים
השכרת רכב בחול Alam

השכרת רכב בחו"ל Alam

From-To Alamo השכרת רכב בחול - חיפוש והשוואת מחירי השכרת רכב בחול במחיר הזול ביותר.
פרטים נוספים
בדג'ט השכרת רכב בחול

בדג'ט השכרת רכב בחו"ל

From-To בדג'ט השכרת רכב בחול - חיפוש והשוואת מחירי השכרת רכב בחול במחיר הזול ביותר
פרטים נוספים
יורופקאר השכרת רכב בחול

יורופקאר השכרת רכב בחו"ל

From-To Alamo השכרת רכב בחול - חיפוש והשוואת מחירי השכרת רכב בחול במחיר הזול ביותר
פרטים נוספים
השכרת רכב במילאנו, איטליה

השכרת רכב במילאנו, איטליה

השכרת רכב במילאנו הינה האפשרות הטובה ביותר לגלות את מילאנו וסביבתה, להגיע בקלות ממקום למקום בנוחות ובזמן הנוח לכם. השכרת רכב במילאנו מומלצת ומשתלמת מאוד לטיולים משפחתיים ולמטיילים מחוץ לעיר למקומות הכי יפים בסביבתה של מילאנו או יעדים מרוחקים יותר.
פרטים נוספים
השכרת רכב בכרתים

השכרת רכב בכרתים, יוון

השכרת רכב בכרתים הינה האפשרות הטובה ביותר לגלות את האי כרתים, שהוא הגדול באיי יוון ולכן רכב זמין עבורכם בכל עת יעזור עליכם מאוד לנוע ממקום למקום בכרתים.
פרטים נוספים
השכרת רכב ברודוס

השכרת רכב ברודוס, יוון

השכרת רכב ברודוס הינה האפשרות הטובה ביותר לגלות את האי רודוס, שהוא אחד מהגדולים שבאיי יוון ואורכו מגיע עד כ-100 ק"מ ולכן רכב זמין עבורכם בכל עת יעזור לכם מאוד לנוע ממקום למקום ברודוס.
פרטים נוספים
השכרת רכב ברומא

השכרת רכב ברומא, איטליה

השכרת רכב ברומא מומלצת מאוד עבור מטיילים שרוצים לגלות את חבלי ארץ כפריים עם נופים מדהימים ואף להרחיק מרומא כדי לחוות את ארץ המגף במיטבה.
פרטים נוספים
השכרת רכב באיטליה

השכרת רכב באיטליה

השכרת רכב באיטליה מומלצת מאוד עבור משפחות, מטיילים, אנשי עסקים וכל מי שחשוב לו שיהיה לו אמצעי תחבורה זמין ונוח בכל עת
פרטים נוספים
השכרת רכב בגרמניה

השכרת רכב בגרמניה

לפני ביצוע הזמנת רכב בגרמניה, מומלץ ביותר להשוות מחירי הצעות השכרת רכב של מגוון חברות השכרת רכב בגרמניה. חשוב ביותר לבדוק בפרטי כל הזמנה את המרכיבים שהיא כוללת וכך לבחור את הצעת מחיר המשתלמת ביותר עבור השכרת רכב בגרמניה.
פרטים נוספים
השכרת רכב בקפריסין

השכרת רכב בקפריסין

השכרת רכב בקפריסין מומלצת מאוד עבור משפחות, מטיילים, אנשי עסקים וכל מי שחשוב לו שיהיה לו אמצעי תחבורה זמין ונוח בכל עת. עם רכב צמוד בקפריסין תוכלו לטייל בקלות ובמהירות ביעדים מרוחקים מאזורי תיירות העמוסים בקפריסין ולגלות את הפינות הקסומות והנסתרות של קפריסין.
פרטים נוספים
השכרת רכב ביוון

השכרת רכב ביוון

לפני ביצוע הזמנת רכב ביוון, מומלץ ביותר להשוות מחירי הצעות השכרת רכב של מגוון חברות השכרת רכב ביוון. חשוב ביותר לבדוק בפרטי כל הזמנה את המרכיבים שהיא כוללת וכך לבחור את הצעת מחיר המשתלמת ביותר עבור השכרת רכב ביוון.
פרטים נוספים
 הרץ השכרת רכב בחול

הרץ השכרת רכב בחו"ל

בצעו חיפוש עבור רכב המתאים לכם ביעד הנסיעה שלכם בתאריכים רלוונטיים ובחרו בהצעות הטובות ביותר של חברת Hertz בהתאם למטרות ואופי הנסיעה שלכם
פרטים נוספים
 השכרת רכב בספרד

השכרת רכב בספרד

לפני ביצוע הזמנת רכב ברוסיה, מומלץ ביותר להשוות מחירי הצעות השכרת רכב של מגוון חברות השכרת רכב ברוסיה
פרטים נוספים
 השכרת רכב ברוסיה

השכרת רכב ברוסיה

לפני ביצוע הזמנת רכב ברוסיה, מומלץ ביותר להשוות מחירי הצעות השכרת רכב של מגוון חברות השכרת רכב ברוסיה
פרטים נוספים
 השכרת רכב בהולנד

השכרת רכב בהולנד

השכרת רכב בהולנד עם From-To.co.il בזול - Car Rental in Netherlands - חיפוש והשוואת מחירי השכרת רכב בהולנד במחיר הטוב ביותר
פרטים נוספים
 השכרת רכב בשוויץ

השכרת רכב בשוויץ

השכרת רכב בשוויץ מומלצת מאוד עבור משפחות, מטיילים, אנשי עסקים וכל מי שחשוב לו שיהיה לו אמצעי תחבורה זמין ונוח בכל עת במשך נסיעה או טיול לשוויץ
פרטים נוספים
 השכרת רכב בצרפת

השכרת רכב בצרפת

השכרת רכב בצרפת מומלצת מאוד עבור משפחות, מטיילים, אנשי עסקים וכל מי שחשוב לו שיהיה לו אמצעי תחבורה זמין ונוח בכל עת במשך נסיעה או טיול לצרפת
פרטים נוספים
© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.