חברות השכרת רכב בחול

השכרת רכב ברוסיה Car Rental in Russia

השכרת רכב ברוסיה מומלצת בעיקר למי שרוצה לנסוע ליעדים קרובים בסביבת ערים גדולות ומרכזיות ברוסיה כמו מוסקבה או סנט פטרסבורג או להרפתקנים שרוצים לטייל לאורכם ולרוחבם של מרחבי הענק ברוסיה ונהיגה בתנאי דרך קשים במרחבי רוסיה תתאים להם. עבור מי שמגיע לרוסיה לביקור בעיר מרכזית מומלץ להשתמש במערכת תחבורה ציבורית או מוניות. אם ברצונכם לשלב מספר יעדים במהלך נסיעתכם לרוסיה מומלץ להשתמש בטיסות פנים או רכבות ברוסיה בגלל מרחקי הענק ומערכת כבישים בין עירונית ברמה ירודה ברוב המקרים.

המלצות למטייל ברוסיה

לפני השכרת רכב ברוסיה כדאי מאוד ללמוד על תנאי דרך ואיכות כבישים באזורים של רוסיה בהם אתם מתכננים לנהוג ולהתאים את סוג הרכב להשכרה בהתאם. בעת נהיגה ובמיוחד באזורים מרוחקים הקפידו לצאת תמיד עם מיכל דלק מלא כי לא תמיד תמצאו באזורים כפריים או מרוחקים תחנות דלק זמינות וקרובות. בתקופת חורף ברוב אזורי רוסיה, שבחלקם תקופה זו מתחילה בחודש ספטמבר ומסתיימת בחודש מאי, שוררים תנאי מזג אויר קיצוניים ברוסיה ולמי שלא רגיל לנהיגה בתנאי מזג אויר של רוסיה בנוסף לתנאי דרך קשים באזורים רבים, מומלץ ביותר להימנע מנהיגה ברוסיה בתקופה זו. שימו לב גם לעובדה ברוב אזורי רוסיה השילוט בשפה רוסית בלבד ובאופן כללי מחוץ לאזור מוסקבה וסנט פטרסבורג, כדאי ביותר שאחד לפחות בקבוצה שלכם יהיה דובר רוסית.

השכרת רכב ברוסיה בזול

רכב להשכרה ברוסיה מומלץ ביותר להזמין מראש ולא עם הגעתכם לרוסיה, כי אז תשלמו עשרות אחוזים יותר לפי מחירוניהן הרשמיים של חברות השכרת רכב ברוסיה. בנוסף תוכלו לבחור בין מבחר הצעות רב יותר ולהתאים את קטגוריית רכב להשכרה המתאימה לכם ביותר עבור מטרת הנסיעה שלכם לרוסיה.

השכרת רכב ברוסיה - השוואת מחירים

לפני ביצוע הזמנת רכב ברוסיה, מומלץ ביותר להשוות מחירי הצעות השכרת רכב של מגוון חברות השכרת רכב ברוסיה. חשוב ביותר לבדוק בפרטי כל הזמנה את המרכיבים שהיא כוללת וכך לבחור את הצעת מחיר המשתלמת ביותר עבור השכרת רכב ברוסיה.

לשכור רכב ברוסיה עם אתר From-To.co.il

From-To.co.il מאפשר לכם להזמין רכב ברוסיה בתהליך הזמנה פשוט ונוח דרך מערכת בינלאומית המקושרת לחברות השכרת רכב מובילות ברוסיה. מערכת הזמנות בוחרת את ההצעות הטובות ביותר להשכרת רכב ברוסיה בין כל הצעות חברות השכרת רכב ברוסיה בהתאם לנתונים שבחרתם. בבחירתכם את ההצעה להשכרת רכב ברוסיה הקפידו לקרוא בעיון רב את תנאי השכרה, מה כלול במחיר ומה לא. שימו לב למסמכים ואמצעי תשלום שחייבים להיות ברשותכם בעת ההגעה לתחנת מסירת רכב ברוסיה. הקפידו להחזיר את הרכב בזמן כי אפילו איחור קל עלול לגרום לחיוב של יום השכרה נוסף לפי מחירון השכרת רכב ליום הנהוג בחברת השכרת רכב ולא מחיר אינטרנט מוזל שקיבלתם.

חברות השכרת רכב ברוסיה

בין הצעות השכרת רכב ברוסיה תוכלו לבחור לשכור רכב עם חברות מובילות בעולם: אלאמו Alamo, אוויס Avis, באדג'ט Budget, הרץ Hertz, יורופקאר Europcar, סיקסט Sixt, ‏טריפטי Thrifty, דולר Dollar, אנטרפרייז Enterprise, נשיונל National וגם חברות השכרת רכב מקומיות ברוסיה. השכרת רכב בחברות מובילות מבטיחה השכרת רכב ברוסיה ברמת שירות גבוהה ביותר.

השכרת רכב בשדות תעופה של רוסיה

השכרת רכב בנמלי תעופה ברוסיה היא האפשרות הנוחה והמומלצת ביותר להזמנת רכב ברוסיה שיהיה ברשותכם מרגע הנחיתה ברוסיה ועד ההמראה בחזרה מרוסיה. כך תוכלו להתחיל את הטיול שלכם ברוסיה באופן מיידי.

שדות תעופה מובילים להשכרת רכב ברוסיה

 • נמל התעופה הבינלאומי מוסקבה שרמטייבו Moscow Sheremetyevo International Airport SVO
 • נמל התעופה הבינלאומי מוסקבה דומודדובו Moscow Domodedovo International Airport DME
 • נמל התעופה הבינלאומי מוסקבה ונוקובו Moscow Vnukovo International Airport VKO
 • נמל התעופה הבינלאומי מוסקבה ז'וקובסקי Moscow Zhukovsky International Airport ZIA
 • נמל התעופה הבינלאומי סנט פטרסבורג פולקובו St. Petersburg Pulkovo Airport LED
 • נמל התעופה הבינלאומי סוצ'י Sochi International Airport AER
 • נמל התעופה הבינלאומי סימפרופול Simferopol International Airport SIP
 • נמל התעופה הבינלאומי יקטרינבורג קולצובו Yekaterinburg Koltsovo International Airport SVX
 • נמל התעופה נובוסיבירסק טולמצ'בו Novosibirsk Tolmachevo Airport OVB
 • נמל התעופה הבינלאומי קרסנודר Krasnodar International Airport KRR
 • נמל התעופה הבינלאומי אופה Ufa International Airport UFA
 • נמל התעופה רוסטוב על דון Rostov-on-Don Airport ROV
 • נמל התעופה הבינלאומי סמרה קורומוץ' Samara Kurumoch International Airport KUF
 • נמל התעופה הבינלאומי קאזאן Kazan International Airport KZN
 • נמל התעופה חברובסק נובי Khabarovsk Novy Airport KHV
 • נמל התעופה הבינלאומי ולדיווסטוק Vladivostok International Airport VVO
 • נמל התעופה הבינלאומי קלינינגרד חרברובו Kaliningrad Khrabrovo Airport KGD
 • נמל התעופה הבינלאומי ניז'ני נובגורוד סטריגינו Nizhny Novgorod Strigino International Airport GOJ
 • נמל התעופה הבינלאומי וולגוגרד Volgograd International Airport VOG

השכרת רכב ברוסיה - יעדים מומלצים

אם אתם מעדיפים לשכור רכב ברוסיה בחלק מתקופת הטיול שלכם ברוסיה תוכלו לבחור הצעות של השכרת רכב ברוסיה במגוון יעדים מרכזיים ופופולאריים ברוסיה כמו מוסקבה, סנט פטרסבורג, סוצ'י, רוסטוב על הדון, קרסנודר, קלינינגרד, ניז'ני נובגורוד, קאזאן, סמרה, וולגוגרד, יקטרינבורג, נובוסיבירסק וביעדים רבים נוספים בכל רחבי רוסיה.

השכרת רכב ברוסיה - המלצות

כדאי לשים לב אם יש הבדלים במחירי השכרת רכב בין מיקומים שונים ברוסיה. אם אתם משלבים מספר יעדים במסגרת נסיעה שלכם לרוסיה, תוכלו לבחור באפשרות של לקיחת רכב ביעד אחד ומסירת רכב ביעד אחר. אפשרות כזאת של השכרת רכב עלולה להיות יקרה יותר מהשכרת רכב עם לקיחת רכב ומסירתו באותה תחנה. אם ברצונכם לנסוע ברכב שכור למדינות נוספות הגובלות ברוסיה, בררו מראש אם זה אפשרי ואם חלים תשלומים נוספים במקרה ותבחרו לעבור גבולות של רוסיה עם רכב ששכרתם.

כתבות נוספות
השכרת רכב

השכרת רכב

אם אתם רוצים גמישות מרבית במעבר ממקום למקום בזמן שהותכם בחו"ל זמן הנוח לכם וללא תלות בתחבורה או הזמנת מוניות יקרות, מומלץ ביותר לשקול את האפשרות של השכרת רכב בחו"ל.
פרטים נוספים
בהשכרת רכב בורונה

השכרת רכב בורונה, איטליה

השכרת רכב בורונה הינה האפשרות הטובה ביותר לגלות את ורונה וסביבתה, להגיע בקלות ממקום למקום בנוחות ובזמן הנוח לכם.
פרטים נוספים
ב במינכן, גרמניה

השכרת רכב במינכן, גרמניה

השכרת רכב במינכן הינה האפשרות הטובה ביותר לגלות את מינכן וסביבתה, להגיע בקלות ממקום למקום בנוחות ובזמן הנוח לכם. השכרת רכב במינכן מומלצת ומשתלמת מאוד לטיולים משפחתיים ולמטיילים מחוץ לעיר למקומות הכי יפים בסביבתה של מינכן או יעדים מרוחקים יותר.
פרטים נוספים
אוויס השכרת רכב בחול

אוויס השכרת רכב בחו"ל

From-To אוויס השכרת רכב בחול - חיפוש והשוואת מחירי השכרת רכב בחול במחיר הזול ביותר
פרטים נוספים
השכרת רכב בחול Alam

השכרת רכב בחו"ל Alam

From-To Alamo השכרת רכב בחול - חיפוש והשוואת מחירי השכרת רכב בחול במחיר הזול ביותר.
פרטים נוספים
בדג'ט השכרת רכב בחול

בדג'ט השכרת רכב בחו"ל

From-To בדג'ט השכרת רכב בחול - חיפוש והשוואת מחירי השכרת רכב בחול במחיר הזול ביותר
פרטים נוספים
יורופקאר השכרת רכב בחול

יורופקאר השכרת רכב בחו"ל

From-To Alamo השכרת רכב בחול - חיפוש והשוואת מחירי השכרת רכב בחול במחיר הזול ביותר
פרטים נוספים
השכרת רכב במילאנו, איטליה

השכרת רכב במילאנו, איטליה

השכרת רכב במילאנו הינה האפשרות הטובה ביותר לגלות את מילאנו וסביבתה, להגיע בקלות ממקום למקום בנוחות ובזמן הנוח לכם. השכרת רכב במילאנו מומלצת ומשתלמת מאוד לטיולים משפחתיים ולמטיילים מחוץ לעיר למקומות הכי יפים בסביבתה של מילאנו או יעדים מרוחקים יותר.
פרטים נוספים
השכרת רכב בכרתים

השכרת רכב בכרתים, יוון

השכרת רכב בכרתים הינה האפשרות הטובה ביותר לגלות את האי כרתים, שהוא הגדול באיי יוון ולכן רכב זמין עבורכם בכל עת יעזור עליכם מאוד לנוע ממקום למקום בכרתים.
פרטים נוספים
השכרת רכב ברודוס

השכרת רכב ברודוס, יוון

השכרת רכב ברודוס הינה האפשרות הטובה ביותר לגלות את האי רודוס, שהוא אחד מהגדולים שבאיי יוון ואורכו מגיע עד כ-100 ק"מ ולכן רכב זמין עבורכם בכל עת יעזור לכם מאוד לנוע ממקום למקום ברודוס.
פרטים נוספים
השכרת רכב ברומא

השכרת רכב ברומא, איטליה

השכרת רכב ברומא מומלצת מאוד עבור מטיילים שרוצים לגלות את חבלי ארץ כפריים עם נופים מדהימים ואף להרחיק מרומא כדי לחוות את ארץ המגף במיטבה.
פרטים נוספים
השכרת רכב באיטליה

השכרת רכב באיטליה

השכרת רכב באיטליה מומלצת מאוד עבור משפחות, מטיילים, אנשי עסקים וכל מי שחשוב לו שיהיה לו אמצעי תחבורה זמין ונוח בכל עת
פרטים נוספים
השכרת רכב בגרמניה

השכרת רכב בגרמניה

לפני ביצוע הזמנת רכב בגרמניה, מומלץ ביותר להשוות מחירי הצעות השכרת רכב של מגוון חברות השכרת רכב בגרמניה. חשוב ביותר לבדוק בפרטי כל הזמנה את המרכיבים שהיא כוללת וכך לבחור את הצעת מחיר המשתלמת ביותר עבור השכרת רכב בגרמניה.
פרטים נוספים
השכרת רכב בקפריסין

השכרת רכב בקפריסין

השכרת רכב בקפריסין מומלצת מאוד עבור משפחות, מטיילים, אנשי עסקים וכל מי שחשוב לו שיהיה לו אמצעי תחבורה זמין ונוח בכל עת. עם רכב צמוד בקפריסין תוכלו לטייל בקלות ובמהירות ביעדים מרוחקים מאזורי תיירות העמוסים בקפריסין ולגלות את הפינות הקסומות והנסתרות של קפריסין.
פרטים נוספים
השכרת רכב ביוון

השכרת רכב ביוון

לפני ביצוע הזמנת רכב ביוון, מומלץ ביותר להשוות מחירי הצעות השכרת רכב של מגוון חברות השכרת רכב ביוון. חשוב ביותר לבדוק בפרטי כל הזמנה את המרכיבים שהיא כוללת וכך לבחור את הצעת מחיר המשתלמת ביותר עבור השכרת רכב ביוון.
פרטים נוספים
 הרץ השכרת רכב בחול

הרץ השכרת רכב בחו"ל

בצעו חיפוש עבור רכב המתאים לכם ביעד הנסיעה שלכם בתאריכים רלוונטיים ובחרו בהצעות הטובות ביותר של חברת Hertz בהתאם למטרות ואופי הנסיעה שלכם
פרטים נוספים
 השכרת רכב בספרד

השכרת רכב בספרד

לפני ביצוע הזמנת רכב ברוסיה, מומלץ ביותר להשוות מחירי הצעות השכרת רכב של מגוון חברות השכרת רכב ברוסיה
פרטים נוספים
 השכרת רכב ברוסיה

השכרת רכב ברוסיה

לפני ביצוע הזמנת רכב ברוסיה, מומלץ ביותר להשוות מחירי הצעות השכרת רכב של מגוון חברות השכרת רכב ברוסיה
פרטים נוספים
 השכרת רכב בהולנד

השכרת רכב בהולנד

השכרת רכב בהולנד עם From-To.co.il בזול - Car Rental in Netherlands - חיפוש והשוואת מחירי השכרת רכב בהולנד במחיר הטוב ביותר
פרטים נוספים
 השכרת רכב בשוויץ

השכרת רכב בשוויץ

השכרת רכב בשוויץ מומלצת מאוד עבור משפחות, מטיילים, אנשי עסקים וכל מי שחשוב לו שיהיה לו אמצעי תחבורה זמין ונוח בכל עת במשך נסיעה או טיול לשוויץ
פרטים נוספים
 השכרת רכב בצרפת

השכרת רכב בצרפת

השכרת רכב בצרפת מומלצת מאוד עבור משפחות, מטיילים, אנשי עסקים וכל מי שחשוב לו שיהיה לו אמצעי תחבורה זמין ונוח בכל עת במשך נסיעה או טיול לצרפת
פרטים נוספים
© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.