מדריך בורגס למטייל

טיסות לבורגס | מלונות בבורגס | דירות נופש בבורגס | השכרת רכב בבורגס

בורגס היא עיר נופש אשר עשויה להתאים להגדרה האולטימטיבית של... עיר נופש. היא שוכנת לחופיו של הים השחור בדרום מזרח בולגריה, שנייה בגודלה לורנה. היא מזוהה בעיקר הודות לאזור הנופש המכונה סאני ביץ' - כשמו כן הוא, חוף מופז שמש, המושך אליו תיירים צעירים מכל רחבי העולם.

בורגס מציעה שילוב של אווירה מערבית, לרבות מסעדות איכותיות, מועדונים, ברים ובתי קפה מזה וטבע עוצר נשימה, חופים ונופים מרשימים מזה. אגמים, מפעלים, יערות עבותים, שפע עצים, פרחים וצמחייה, פרפרים וציפורים, תנועת חיים ערה.

בורגס מציעה ים של אטרקציות לתיירים בכלל ולצעירים שבהם בפרט. המחירים בה נוחים שלא לומר נמוכים. יש בה גם קזינו, ואפשר לשוטט שעות ולא לשבוע ולא לרוות מהמראות ומהאווירה ברחוב הראשי שלה – אלכסנדרובסקה. ככר פלושטאט מהווה מוקד להתכנסות של רבים במיוחד בחודשי הקיץ, בעונה החמה והבוערת.

מי מכם שרוצים לראות גם שכיות חמדה אחרות: העיר מציעה מוזיאונים (מומלצים במיוחד מוזיאון הטבע והארכיאולוגיה) כנסיית קירילוס ומתודיתוס הקדושים, כפרי דייגים ציוריים ומלאי אווירה.

בטן גב וחוזר חלילה בבורגס:

בורגס ממתינה לכם בתום כשעתיים וחצי טיסה. חברות התעופה מציעות לכם מגוון אפשרויות - במסגרת חבילה או בלעדיה - להגיע אל העיר המובטחת. על בורגס ניתן להחיל את מילותיו של המשורר "יש יפות ממנה אבל אין יפות כמותה", אף שספק אם ניתן להטיל ספק ביופייה.

ישראלים רבים בכלל וצעירים לפני גיוס בפרט מוצאים בשנים האחרונות בבורגס את חוויית החופש הגדול האחרון שלפני הגיוס ובחודשים יולי – ספטמבר ניתן למצוא בחופיה של בורגס ישראלים רבים ובשעות הערב ניתן לראותם במסעדות ובמועדונים. עיר הנופש הבולגרית היפה מזמינה אתכם לא לעשות בה דבר – רק להתמכר לשמש ולים, לשכב בשקט על הבטן ועל הגב, ובערב לבלות ולרקוד. אפשר לשלב שיט וספורט ימי אתגרי.

מי מכם ש"חיים ברשת" ודאי יוכלו להתעדכן און ליין על החבילות והמבצעים והדילים המוצעים. בקשו הצעות מחיר מחברות אחדות והשוו ביניהן, כדי שתוכלו לבחור את ההצעה הזולה המתאימה לכם. בורגס בהחלט מחכה לכם – הנופשים והמטיילים הישראלים. בילוי נעים ומהנה!

חזרה לעמוד מידע תיירותי

כתבות נוספות

בולגריה

מדריך בולגריה למטייל | From-To.co.il | תיירות, אטרקציות, אתרים מעניינים
פרטים נוספים

בורגס

בורגס היא עיר נופש אשר עשויה להתאים להגדרה האולטימטיבית של... עיר נופש. היא שוכנת לחופיו של הים השחור בדרום מזרח בולגריה
פרטים נוספים

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.