דיזנהאוז

דיזנהאוז

חברת התיירות דיזנהאוז הוקמה כבר בשנת 1926 על ידי יאיר דיזנהאוז וכיום היא אחת מחברות התיירות והנסיעות המוכרות ביותר בישראל וכן החברה הגדולה ביותר. המוניטין של חברה זו, המוניטין וההצעות האטרקטיביות מושכות אליה אלפי צרכני תיירות מדי שנה. דיזנהאוז דוגלת בכך שכל לקוח זכאי לטוב ביותר ולכן היא מציעה את שירותיה ב- 44 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ.

דיזנהאוז - מציעים לכם עולם שלם של חוויות

מאות עובדים מנוסים, אלפי לקוחות מרוצים ומחזור מכירות אשר עולה על 300 מיליון דולרים ממחישים את טיב החברה ואת איכות שירותיה. חברה זו שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה את הטוב ביותר ומדי שנה לקוחותיה זוכים לחידושים ולמבצעים הטובים בענף התיירות. היא פועלת כמכונה משומנת וכל צרכן אשר מחליט להשתמש בשירותיה ימצא את עצמו נהנה מחופשה בלתי נשכחת ללא הצורך להתעסק עם פרוצדורות ובירוקרטיות הקשורות אל תכנון חופשה. כי דיזנהאוז רואה את עצמה אחראית לספק לכל לקוח את החבילה המושלמת ולכן היא מתכננת כל שירות אותו היא משווקת לשוק בצורה מושלמת ומתוכננת היטב.

דיזנהאוז - לקוחות עסקיים ופרטיים

דיזנהאוז שמה לה למטרה לספק למגזר העסקי והפרטי את השירות הטוב ביותר ופותחת בפניכם את האפשרות להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעת ביצוע ההזמנה.

  •  מרכז הזמנות - אם החלטתם כי אתם מעוניינים בחופשה המושלמת בוודאי תשמחו לשמוע כי חברת דיזנהאוז תכננה בקפדנות והקימה מרכז הזמנות אישי שתפקידו להעניק לכל לקוח ייעוץ ויחס אישי. בהתקשרות אל מרכז ההזמנות תזכו למענה מסוכן נסיעות מנוסה אשר ישמח לעדכן אתכם אודות הדילים היומיים האטרקטיביים ביותר וכן יקשיב לדרישותיכם ויתפור עבורכם את חבילת הנופש המושלמת וזאת בהתאם לצרכים אותם פרטתם בפניו.
  • אתר אינטרנט מתקדם - דיזנהאוז- צועדת עם העתיד, מעמידה לרשות לקוחותיה אתר אינטרנט דרכו הם יכולים להזמין שירותי טיסה, חבילות נופש, טיולים מאורגנים, טיולי משפחות וליהנות מדילים ומבצעים רבים בארץ ובחו"ל. כאן כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור באפשרות האטרקטיבית ביותר ולהזמין את החופשה עליה תמיד חלמתם. בנוסף, תזכו מפטור בדמי השירות דבר אשר הופך את המבצעים האטרקטיביים לאטרקטיביים אף יותר.
  • ליווי - לקוחותיה של דיזנהאוז חוזרים אליה בכל נסיעה ולא בכדי. מלבד הדילים האטרקטיביים, התהליך המתוכנן והמוקפד והנופש הבלתי נשכח, לקוחותיה של החברה יודעים כי יש מי שמטפל בהם, שכן סוכני הנסיעות של דיזנהאוז שמו להם למטרה לספק לכם ליווי אישי לפני הנסיעה, במהלך הנופש שלכם ולאחריו.
  • היצע - מבחר גדול של חבילות הנופש, הדילים, מבצעי הרגע האחרון, טיולי המשפחות והטיסות בארץ ובחו"ל גדול, מגוון ומתעדכן בזמן אמת, כך שכל אחד יצא נשכר. בנוסף, דיזנהאוז מספקת את כל השירותים הנלווים הדרושים לנסיעה, דבר אשר כולל ביטוח נסיעות לחו"ל, תכנון של מסלולי טיול, חופשות סקי, הזמנת בתי מלון וטיסות בארץ ובמדינות שונות ברחבי העולם, השכרת רכב, ארגון אירועים, ימי גיבוש ואף הנפקה של דרכונים ואשרות שונות הנדרשות על ידי מדינות שונות.
 
© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.