טורקיש איירלינס
>
 
טיסות זולות מחיפה לאילת, הזמינו כאן!

טיסות מחיפה

אם אתם נמצאים בצפון הארץ ומחפשים את הדרך המהירה ביותר ליעדים קרובים בחו"ל או לאילת, טיסות מחיפה הן הפתרון המושלם עבורכם.

נמל התעופה חיפה

נמל התעופה חיפה Haifa International Airport HFA ממוקם בכניסה המזרחית של חיפה סמוך לנמל הקישון. ניתן להגיע אליו דרך כביש 22. בנוסף ניתן להשתמש בקו אוטובוס שיוצא ממרכזית המפרץ.

לאן יש טיסות מחיפה

מחיפה ניתן להגיע בטיסה ישירה לקפריסין לנמל תעופה הבינלאומי של לרנקה ובטיסת פנים קצרה מחיפה לאילת. בנוסף מופעלות על בסיס עונתי טיסות ליעדי יוון: אתונה, רודוס, קוס וגם לפאפוס בקפריסין.

חברות תעופה שטסות מחיפה

חברות תעופה שמפעילות טיסות מחיפה :

  • טוס איירווייס Tus Airways U8 - נמל התעופה הבינלאומי אתונה, נמל התעופה הבינלאומי לרנקה, נמל התעופה הבינלאומי פאפוס
  • ארקיע Arkia IZ - נמל התעופה אילת
  • ישראייר Israir 6H - נמל התעופה אילת

הזמנת כרטיסי טיסה מחיפה באתר www.From-To.co.il

From-To.co.il מאפשר לכם להזמין טיסות מחיפה של חברות תעופה הפועלות בקווים הבינלאומיים: חיפה–לרנקה, חיפה–פאפוס. טיסות מחיפה לאילת מומלץ להזמין כאן:

www.from-to.co.il/Flights-to-Eilat.php

חזרה למפת יעדים >>

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין - לוח טיסות - מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.