טיסות לצרפת

חופשה רומנטית, חופים מושלמים ברביירה, אתרי סקי באלפים, אוכל ויין משובחים, אתרי תרבות והיסטוריה מהידועים שבעולם ועוד תוכלו למצוא אם תבחרו בטיסות לצרפת. בין אם תבחרו בסוף שבוע קצר או טיול של חודש במרחביה עם כל המשפחה צרפת תעניק לכם חוויה מפנקת במיוחד.

איך מגיעים לצרפת?

עשרות טיסות ישירות מקשרות בין ישראל לפריז, ניס, מרסיי שבצרפת. בתקופות שונות של השנה מווספות עוד טיסות שכר ליעדים נוספים בצרפת.

איפה מזמינים טיסות לצרפת?

אתר from-to.co.il מציע לכם מגוון הצעות משתלמות ביותר מכל ספקי הטיסות לצרפת. תהליך ההזמנה נוח וקצר וחוסך לכם זמן וכסף. בתקופות החגים והקיץ לא מומלץ לחכות לרגע האחרון אלא להזמין טיסות לצרפת מראש כדי לא לשלם בסוף ביוקר או להשאר ללא מקום על הטיסות בכלל.

מתי מומלץ להגיע לצרפת?

במרכז צרפת ובצפונה מזג האויר בקיץ נוח ובחורף קר אם כי בלבוש מתאים ניתן לבקר גם בתקופה זו. בדרום צרפת מזג האויר דומה

לשאר ארצות הים התיכון ולכן הוא נוח גם בחורף.

כתבות נוספות
טיסות לצרפת

טיסות לצרפת

טיסות לצרפת - ניתם למצוא טיסות ישירות לצרפת מישראל, פריס העיר הרומנטית באירופה..
פרטים נוספים
טיסות לפריז

טיסות לפריז

תיירים רבים מכל רחבי עולם וגם ישראלים רבים בוחרים מדי שנה לבלות חופשה זוגית רומנטית או את החופשה המשפחתית בבירת צרפת, פריז.
פרטים נוספים
טיסות לניס

טיסות לניס

אם אתם מחפשים יעד מושלם לחופשה רומנטית או לחופשת קיץ עם כל המשפחה, ניס שבדרום צרפת היא מקום פופולארי ואהוב על תיירים רבים מכל רחבי העולם וגם מישראל.
פרטים נוספים
טיסות למרסיי

טיסות למרסיי

מרסיי היא אחת מהערים העתיקות בצרפת ונמצאת בדרום מזרח המדינה לחופי הים התיכון. נמל מרסיי הוא הגדול ביותר בצרפת ואחד החשובים באירופה
פרטים נוספים
© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.