טיסות גרמניה איירליינס – Germania Airline

גרמניה Germania ST היא חברת תעופה גרמנית פרטית שנוסדה בשנת 1978. חברת תעופה גרמניה מפעילה טיסות סדירות וטיסות צ'רטר ליעדים שונים בעולם.

בסיס פעילות מרכזי של גרמניה איירליין:

  • נמל התעופה ברלין-שונפלד Berlin Schönefeld Airport SXF

בסיסי פעילות נוספים של Germania:

  • נמל התעופה ברמן Bremen Airport BRE
  • נמל התעופה דרזדן Dresden Airport DRS
  • נמל התעופה דיסלדורף Düsseldorf Airport DUS
  • נמל התעופה ארפורט-ויימאר Erfurt-Weimar Airport ERF
  • נמל התעופה המבורג Hamburg Airport HAM
  • נמל התעופה הבינלאומי מונסטר-אוסנברוק Münster Osnabrück International Airport FMO

טיסות ישירות של Germania מישראל

גרמניה מפעילה טיסות ישירות מנתב"ג לנמלי תעופה של ברלין, דיסלדורף, המבורג, נירנברג בגרמניה. חלק מהטיסות מתקיימות במתכונת עונתית.

הזמנת כרטיסי טיסה בחברת גרמניה

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של גרמניה, בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי Germania.

יעדי טיסות Germania

גרמניה מפעילה טיסות למגוון יעדים בגרמניה, אירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון מנמלי תעופה שונים בגרמניה.

מבצעי טיסות גרמניה

מומלץ מאוד לעקוב אחר המבצעים השונים של חברת תעופה גרמניה המוצעים מעת לעת וכך לרכוש כרטיסי טיסה זולים ליעדי Germania. חפשו טיסות גרמניה איירליינס בתאריכי מבצע באתר From-To.co.il והזמינו בהקדם על מנת להבטיח לעצמכם כרטיס טיסה בגרמניה איירליין במחיר הזול ביותר.

צי המטוסים של גרמניה איירליינס

חברת התעופה גרמניה מפעילה צי של 22 מטוסים מתוצרת איירבוס ובואינג מדגמים שונים.

Germania – לוח טיסות

אם אתם מחפשים מידע מעודכן על יעדי טיסות, ימי פעילות, שעות המראה ונחיתה של טיסות Germania, מומלץ להתעדכן באתר הבית של חברת התעופה גרמניה

גרמניה איירליין – מדיניות כבודה – מטען

מומלץ לקרוא בקפידה אודות מדיניות הכבודה של כרטיס טיסה שברצונכם להזמין בתנאי כרטיס טיסה המוזמן וגם להתעדכן בנהלי כבודה של Germania Airline באתר האינטרנט של חברת גרמניה, טרם ההגעה לדלפקי צ'ק אין בנמל התעופה.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.