טיסות סמארט ווינגס – SmartWings Flights

סמארט ווינגס SmartWings QS היא חברת תעופה צ'כית המפעילה טיסות בין יעדים שונים בצ'כיה, סלובקיה, ישראל ועוד מגוון יעדים באירופה. בסיס הפעילות הראשי של חברת סמארט ווינגס ממוקם בנמל התעופה ואצלב האוול פראג Václav Havel Airport Prague PRG.

טיסות ישירות של Smart Wings מישראל

סמארט ווינגס מפעילה טיסות ישירות מתל אביב, נתב"ג לפראג, ברטיסלבה, מדריד, טנריף. טיסות לחלק מהיעדים מופעלות במתכונת עונתית.

הזמנת כרטיסי טיסה של של חברת סמארט ווינגס באתר From-To.co.il

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של סמארט ווינגס בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי SmartWings.

יעדי טיסות סמארט ווינגס

חברת התעופה סמארט ווינגס מפעילה טיסות בין מגוון יעדי אירופה במדינות כמו צ'כיה, סלובקיה, ספרד, האיים הקנריים, בולגריה, קרואטיה, אלבניה, איטליה, בריטניה, פורטוגל, צרפת, רוסיה, מונטנגרו, יוון ועוד.

מבצעי טיסות סמארט ווינגס

מומלץ מאוד לעקוב אחר המבצעים השונים של חברת התעופה סמארט ווינגס המוצעים מעת לעת וכך לרכוש כרטיסי טיסה זולים ליעדי Smart Wings. חפשו טיסות סמארט ווינגס בתאריכי מבצע באתר From-To.co.il והזמינו בהקדם על מנת להבטיח לעצמכם כרטיס טיסה בסמארט ווינגס במחיר הזול ביותר.

סמארט ווינגס – לוח טיסות

אם אתם מחפשים מידע מעודכן על יעדי טיסות, ימי פעילות, שעות המראה ונחיתה של טיסות SmartWings, מומלץ להתעדכן באתר הבית של חברת התעופה.

סמארט ווינגס – מדיניות כבודה – מטען

נהלי כבודה בסמארט ווינגס משתנים בהתאם ליעדים ביניהם SmartWings טסה וכרטיס טיסה שנרכש. מומלץ להתעדכן בנהלי כבודה של סמארט ווינגס באתר האינטרנט של החברה, טרם ההגעה לדלפקי צ'ק אין בנמל התעופה.

צי המטוסים של סמארט ווינגס

סמארט ווינגס מפעילה צי של מעל ל-20 מטוסים מתוצרת בואינג בדגמים שונים.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.