ביטוח נסיעות לחו"ל

הזמנתם טיסה, מלון, רכב ושאר הסידורים בחו"ל ומה עם ביטוח נסיעות?

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו המרכיב החשוב ביותר בין כלל מוצרי התיירות שמזמינים בעת נסיעה או טיול בחו"ל. בחירת ביטוח נסיעות מתאים למצב הרפואי שלכם וגם לאופי הנסיעה שלכם מבטיח לכם שקט נפשי וטיפול מהיר בכל מקרה שתצטרכו ובהתאם לפוליסה שנרכשה.

ביטוח נסיעות דרך כרטיסי אשראי – חשוב לדעת

רוב כרטיסי אשראי בינלאומיים מציעים פוליסות ביטוחי נסיעות מוגבלות ללא תשלום נוסף. להלן סיבות למה חשוב שלא להסתפק בפוליסות אלו:

  • הגבלת סכום כיסוי ליום אשפוז – גם אם גובה הכיסוי הכולל גבוה כדאי לשים לב שיש תקרה יומית שלרוב גם לא מספיקה.
  • הגבלת שכר מנתח – סכום הכיסוי עבור שכר מנתח בפוליסות המוצעות בתוכניות של כרטיסי אשראי נמוך יחסית לעומת פוליסות פרטיות ובמקרים רבים זה כרוך בתשלומים גבוהים נוספים מצד המבוטח.
  • כיסויים נוספים – ביטוח נסיעות של כרטיסי אשראי מיועד בעיקר לנסיעות עירוניות ולא למצבים של טיולי טבע, תרמילאים, ספורט אתגרי ועוד.
  • מצב רפואי קודם – ביטוח נסיעות ללא תשלום המוצע דרך חברות כרטיסי אשראי לא מעניק כיסוי לכל מקרה שנובע ממצב רפואי קודם.
  • ימי שהיה בחו"ל – הגבלה של ימי שהיה רצופים בחו"ל כך שבשהייה מעבר למצויין בתנאי הפוליסה אין כיסוי ביטוחי.
  • ביטוח כבודה – סכום הכיסוי נמוך יותר לעומת פוליסה הנרכשת בנפרד עם התניות רבות יותר.

בחירת ביטוח נסיעות לחו"ל

לפני הזמנת ביטוח נסיעות לחו"ל בררו היטב מה אופי הנסיעה שלכם ומצב הרפואי שלכם והוסיפו את הכיסויים המתאימים כדי שלא יווצר מצב שפשוט לא תהיו מכוסים. בנסיעות עסקיות כדאי להוסיף כיסויים כמו: ביטוח מחשב נייד, הפסד ימי עבודה בגין עיכוב טיסה ועוד.

בחירת חברת ביטוח עבור ביטוח נסיעות בחו"ל

בחירת חברת ביטוח גדולה עם נסיון רב בביטוחי נסיעות לחו"ל מבטיחה לכם זמינות גבוהה בעת שהותכם בחו"ל, קיצור התהליכים הביורוקרטיים במוסדות הרפואיים ואחרים וטיפול מהיר בכל תביעה.

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין - לוח טיסות - מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.