טיסות טוס איירווייס – Tus Airways

טוס איירווייז Tus Airways U8 היא חברת תעופה קפריסאית שהחלה את פעילותה בשנת 2015. בסיס פעילות הראשי של Tus Airways ממוקם בנמל התעופה הבינלאומי לרנקה Larnaca International Airport LCA.

טיסות ישירות של Tus Airways מישראל

טוס איירווייס מפעילה טיסות ישירות מישראל לקפריסין מנמל התעופה חיפה ללרנקה ופאפוס בקפרסין ובנוסף גם טיסות ישירות מנתב"ג ללרנקה.

הזמנת כרטיסי טיסה בחברת טוס איירווייז

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של טוס איירווייס, בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי Tus Airways.

יעדי טיסות Tus Airways

טוס איירווייס מפעילה טיסות מקפריסין למגוון יעדים בקפריסין, יוון וישראל. בין היעדים המובילים ניתן למצוא את:

  • לרנקה, קפריסין - נמל התעופה הבינלאומי לרנקה Larnaca International Airport LCA
  • פאפוס, קפריסין - נמל התעופה הבינלאומי פאפוס Paphos International Airport PFO
  • חיפה, ישראל - נמל התעופה חיפה Haifa International Airport HFA
  • תל אביב, ישראל - נמל התעופה הבינלאומי בן גוריון Ben Gurion International Airport TLV
  • הרקליון, כרתים, יוון - נמל התעופה הבינלאומי הרקליון "ניקוס קאזאנצאקיס" Heraklion International Airport, “Nikos Kazantzakis” HER
  • רודוס, יוון - נמל התעופה הבינלאומי רודוס דיאגורס Rhodes International Airport, "Diagoras" RHO
  • קוס, יוון - נמל התעופה הבינלאומי קוס Kos Island International Airport, "Hippocrates" KGS
  • סאמוס, יוון - נמל התעופה הבינלאומי סאמוס Samos International Airport SMI

מבצעי טיסות Tus Airways

מומלץ מאוד לעקוב אחר המבצעים השונים של חברת תעופה טוס איירוויס המוצעים מעת לעת וכך לרכוש כרטיסי טיסה זולים ליעדי Tus Airways. חפשו טיסות טוס איירווייס בתאריכי מבצע באתר From-To.co.il והזמינו בהקדם על מנת להבטיח לעצמכם כרטיס טיסה בטוס איירווייז במחיר הזול ביותר.

צי המטוסים של טוס איירווייס

טוס איירווייז מפעילה צי של 2 מטוסים מתוצרת סאאב.

Tus Airways – לוח טיסות

אם אתם מחפשים מידע מעודכן על יעדי טיסות, ימי פעילות, שעות המראה ונחיתה של טיסות Tus Airways, מומלץ להתעדכן באתר הבית של חברת התעופה.

טוס איירווייס – מדיניות כבודה – מטען

מומלץ לקרוא בקפידה אודות מדיניות הכבודה של כרטיס טיסה שברצונכם להזמין בתנאי כרטיס טיסה המוזמן וגם להתעדכן בנהלי כבודה של Tus Airways באתר האינטרנט של החברה, טרם ההגעה לדלפקי צ'ק אין בנמל התעופה.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.