טיסות וואו אייר – WOW air

וואו אייר WOW air WW היא חברת תעופה לואו קוסט איסלנדית עם בסיס פעילות מרכזי בנמל התעופה רייקיאוויק-קפלוויק Reykjavík-Keflavík Airport KEF ,שהוא גם נמל התעופה המרכזי באיסלנד.

טיסות ישירות של WOW air מישראל

וואו אייר מפעילה טיסות ישירות מתל אביב לרייקיאוויק, איסלנד מספר פעמים בשבוע. דרך איסלנד תוכלו להגיע במהירות למגוון רחב של יעדים בארה"ב, קנדה ועוד.

יעדי טיסות WOW air

WOW air מפעילה טיסות מרייקיאוויק,איסלנד לעשרות יעדים בארה"ב, קנדה, אירלנד, בריטניה, גרמניה, הולנד, צרפת, בלגיה, ספרד, דנמרק, שבדיה.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.