מבצעים לכל העולם בגוליבר! מספר המקומות מוגבל. הכנסו והזמינו, עכשיו

אירוסוויט - Aerosvit

אם אתם חולמים על חופשה באחת ממדינות אירופה, במזרח הרחוק או בארצות הברית אתם ודאי מעוניינים למצוא דרכים לחסוך בעלויות הטיסות היכולות להגיע לאלפי דולרים אם מדובר בטיול משפחתי. חברת התעופה האוקראינית אירוסוויט -Aerosvit מציעה גם לנוסעים מישראל טיסות במחירים זולים ומשתלמים במיוחד ולכן שווה לכם לברר פרטים ומחירים דרכם.

אירוסוויט רקע כללי על החברה

אירוסוויט - Aerosvit היא חברת התעופה הלאומית של אוקראינה אשר פועלת משנת 1994. ברשות החברה צי של כ30 מטוסים שרובם מסוג בואינג, אשר טסים ליעדים רבים באוקראינה ובכל רחבי העולם. רבים בוחרים לטוס עם החברה למזרח הרחוק וכך לשלם פחות כסף על טיסה שעושה עצירת ביניים בקייב לפני שהיא ממשיכה ליעד המבוקש.

אירוסוויט יעדי טיסה

חברת התעופה מוציאה טיסות רבות בקו ישראל- אוקראינה. מדי יום יוצאות 2 טיסות לקייב ומשם אפשר להמשיך ליעדים רבים בכל רחבי העולם. בדרך זו אתם יכולים להזמין טיסות במחירים זולים ומשתלמים במיוחד למגוון יעדים באירופה, לניו יורק, טורונטו, סין, תאילנד, הונג-קונג סרי לנקה וניו דלהי. כל הטיסות עוצרות בקייב ומשם ממשיכות ליעד המבוקש.

מידע לנוסע:

חברת התעופה האוקראינית אירוסוויט – Aerosvit משרתת מדי שנה מיליוני נוסעים מאוקראינה ומכל רחבי העולם. למרות המחירים הזולים שמציעה החברה, המטוסים של החברה מתוחזקים בצורה טובה, והיחס של צוות הדיילים מקצועי ואדיב. אם אתם בוחרים לטוס עם החברה ליעד מרוחק, הצ'ק אין נעשה בארץ ואת המזוודות תקבלו ביעד הסופי שלכם לאחר העצירה בקייב.

המחירים שהחברה מציעה לציבור הנוסעים זולים משמעותית לעומת מחירים של חברות תעופה אחרות הטסות לאותם יעדים אבל יש לקחת בחשבון שמחירי הטיסות גבוהים יותר בעונות החגים ובעונת הקיץ מכיוון שאז יש יותר ביקוש לטיסות. על מנת להשיג את המחיר המשתלם ביותר מומלץ להזמין כרטיס זמן רב מראש.

לסיכום:

אם אתם מתכננים טיסה למזרח, לארצות הברית או קנדה או אפילו לאחת ממדינות אירופה נשמח לאתר עבורכם כרטיסי טיסה במחירים משתלמים במיוחד אותם מציעה חברת התעופה האוקראינית אירוסוויט - Aerosvit המציעה טיסות זולות ליעדים רבים בעולם מבלי שתצטרכו להתפשר על הבטיחות או על הנוחות בטיסה.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.