טיסות אייר ברלין – Air Berlin

אייר ברלין Air Berlin AB היא חברת תעופה גרמנית שהחלה את פעילותה בשנת 1979. אייר ברלין היא חברת התעופה השניה בגודלה בגרמניה.

בסיסי פעילות ראשיים של חברת Air Berlin:

  • נמל התעופה ברלין-טגל Berlin Tegel Airport TXL
  • נמל התעופה הבינלאומי דיסלדורף Düsseldorf Airport DUS

מרכזי פעילות נוספים של אייר ברלין:

  • נמל התעופה המבורג Hamburg Airport HAM
  • נמל התעופה מינכן פרנץ יוזף שטראוס Munich Airport MUC
  • נמל התעופה שטוטגרט Stuttgart Airport STR
  • נמל התעופה הבינלאומי ציריך קלוטן Zürich Airport ZRH

טיסות ישירות של Air Berlin מישראל

אייר ברלין מפעילה טיסות ישירות מנתב"ג לגרמניה, שנוחתות בנמל התעופה נמל התעופה ברלין-טגל ונמל התעופה קלן/בון.

הזמנת כרטיסי טיסה בחברת אייר ברלין

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של אייר ברלין, בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי Air Berlin.

יעדי טיסות Air Berlin

אייר ברלין מפעילה טיסות למגוון יעדים בגרמניה, אירופה, צפון אפריקה, המזרח התיכון, ארה"ב, צפון אמריקה והאיים הקריביים. בסה"כ מפעילה Air Berlin טיסות סדירות לכ-118 יעדים בעולם.

מבצעי טיסות Air Berlin

מומלץ מאוד לעקוב אחר המבצעים השונים של חברת תעופה אייר ברלין המוצעים מעת לעת וכך לרכוש כרטיסי טיסה זולים ליעדי Air Berlin. חפשו טיסות אייר ברלין בתאריכי מבצע באתר From-To.co.il והזמינו בהקדם על מנת להבטיח לעצמכם כרטיס טיסה באייר ברלין במחיר הזול ביותר.

צי המטוסים של אייר ברלין

אייר ברלין מפעילה צי של מעל ל-125 מטוסים מתוצרת איירבוס, בואינג, בומברדיה.

Air Berlin – לוח טיסות

אם אתם מחפשים מידע מעודכן על יעדי טיסות, ימי פעילות, שעות המראה ונחיתה של טיסות Air Berlin, מומלץ להתעדכן באתר הבית של חברת התעופה.

אייר ברלין – מדיניות כבודה – מטען

מדיניות הכבודה של אייר ברלין משתנה בהתאם לתנאי כרטיס טיסה הנרכש ויעדי הטיסות השונים. מומלץ לקרוא בקפידה אודות מדיניות הכבודה של כרטיס טיסה שברצונכם להזמין בתנאי כרטיס טיסה המוזמן וגם להתעדכן בנהלי כבודה של Air Berlin באתר האינטרנט של החברה, טרם ההגעה לדלפקי צ'ק אין בנמל התעופה.

ברית חברות תעופה

אייר ברלין חברה בברית התעופה ואן וורלד Oneworld יחד עם חברות תעופה בריטיש איירווייז, אמריקן איירליינס, קוואנטס, איבריה, פינאייר, קתאי פסיפיק, רויאל ג'ורדניאן, LAN איירליינס, ג'פאן איירליינס, S7 איירליינס ועוד.

אייר ברלין - מועדון הנוסע המתמיד

אייר ברלין מציעה חברות במועדון topbonus.

חזרה לעמוד חברות תעופה

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.