חברות תעופה
אל על

אל על

אל על El Al - היא חברת התעופה הרשמית של מדינה ישראל, אשר הוקמה בשנת 1948 ומטיסה מדי שנה למעלה מ 4 מיליון נוסעים מרוצים למגוון יעדים בכל רחבי העולם.

פרטים נוספים
ארקיע

ארקיע

ארקיע היא חברת תעופה ישראלית המציעה טיסות בתוך הארץ וליעדים שונים ברחבי העולם. החברה נותנת שירות טיסות פנים ארצי לאילת. עם השנים החברה הלכה והתרחבה וכיום טסים בה מדי שנה כמיליון נוסעים בתוך הארץ ולמגוון יעדים בחו"ל.
פרטים נוספים

ישראייר

אחת הדרכים למצוא טיסות במחירים משתלמים למגוון יעדים בחו"ל או לאילת היא רכישת כרטיסים דרך חברת התעופה הישראלית ישראייר-Israir.
פרטים נוספים

איזי ג'ט

בשנים האחרונות עם עליית מחירי הטיסות, יותר ויותר אנשים בוחרים לטוס לחו"ל עם טיסות מוזלות – לואו קוסט. אחת מחברות התעופה המוכרות ביותר ברחבי אירופה, המציעה לציבור הנוסעים כרטיסי טיסה במחירים מוזלים במיוחד, היא חברת התעופה הבריטית איזי ג'ט
פרטים נוספים

רויאל ג'ורדניאן

מחפשים הצעות מחיר משתלמות ואטרקטיביות. חברת התעופה הירדנית, Royal Jordanian מציעה טיסות במחירים זולים ולכן שווה לברר מחירים דרכם.
פרטים נוספים

בריטיש איירוויס

עוניינים לרכוש כרטיסי טיסה במחיר משתלם שווה לברר אודות מחירים בחברת התעופה בריטיש איירוויס- Britishairways.
פרטים נוספים

אייר קנדה

חברת התעופה הקנדית אייר קנדה –Aircanada מציעה טיסות ישירות או עם עצירות ביניים באירופה במחירים משתלמים במיוחד.
פרטים נוספים

אייר ברלין

דרך מצוינת לטוס בראש שקט במטוסים חדישים ומאובזרים היטב לגרמניה או ליעדים שונים בתוך אירופה, היא הזמנה של כרטיסי טיסה מוזלים דרך חברת התעופה הגרמנית אייר ברלין-Airberlin.
פרטים נוספים

לופטהנזה

חברת התעופה לופטהנזה –Lufthansa היא חברת התעופה הלאומית של גרמניה והגדולה ביותר במדינה, אשר נוסדה בשנת 1926. צי המטוסים של החברה מונה כ 300 מטוסים מסוג איירבוס ובואינג.
פרטים נוספים

אירוסוויט

חברת התעופה האוקראינית אירוסוויט -Aerosvit מציעה גם לנוסעים מישראל טיסות במחירים זולים ומשתלמים במיוחד ולכן שווה לכם לברר פרטים ומחירים דרכם.
פרטים נוספים

טורקיש איירליינס

כדאי מאוד לברר על מחירי הטיסות שמציעה חברת התעופה התורכית טורקיש איירליינס - Turkishairlines.
פרטים נוספים

אייר פראנס

כדאי מאוד לברר על האפשרות לטוס לצרפת עם חברת התעופה אייר פראנס-Airfrance המציעה מחירים משתלמים במיוחד של טיסות לצרפת וליעדים רבים בעולם.
פרטים נוספים

אוזבקיסטן איירוייס

כדאי מאוד לברר פרטים אודות המחירים הזולים והאטרקטיביים שמציעה חברת התעופה אוזבקיסטן איירוייס – Uzbekistan airways.
פרטים נוספים

Tarom

חברת התעופה הרומנית, Tarom, מציעה טיסות לרומניה וליעדים נוספים במחירים אטרקטיביים ולכן לפני שאתם מזמינים כרטיסי טיסה שווה לעשות בירור באתר האינטרנט של החברה ולראות האם יוצאות טיסות בתאריכים המתאימים לכם.
פרטים נוספים

Tuifly

אחת הדרכים לחסוך בעלויות הטיסה היא הזמנת כרטיסי טיסה דרך חברת התעופה הגרמנית Tuifly המציעה טיסות מוזלות במחירים משתלמים במיוחד.

פרטים נוספים

Wizz Air

וויז אייר Wizz Air - היא חברת לואו קוסט הונגרית ונכון ל-2013 חברת התעופה הגדולה בהונגריה. פרט לבודפשט Wizz Air.

פרטים נוספים

טיסות פגסוס איירליינס

פגסוס איירליינס Pegasus Airlines - היא חברת לואו קוסט שבסיסה באיסטנבול, טורקיה. נמל הבית שלה הוא נמל התעופה השני בגודלו באיסטנבול

פרטים נוספים

טיסות דלתא איירליינס

דלתא איירליינס Delta Air Lines - היא אחת מחברות התעופה הגדולות בעולם שבסיסה בארה"ב עם נמל הבית הראשי - נמל התעופה הבינלאומי הרטספילד-ג'קסון

פרטים נוספים

טיסות איבריה – Iberia

איבריה איירליינס או בשמה המלא בספרדית Iberia Líneas Aéreas de España, S. A. - היא חברת התעופה הלאומית של איבריה שנוסדה בשנת 1927. נמלי הבית של איבריה הם:

פרטים נוספים

טיסות יונייטד איירליינס

יונייטד איירליינס United Airlines - היא חברת תעופה אמריקאית שנוסדה בשנת 1926. לאחר מיזוגה עם חברת קונטיננטל איירליינס בשנת 2010 הפכה לאחת מחברות התעופה הגדולות בעולם.

פרטים נוספים

אירופלוט – Aeroflot - Аэрофлот

אירופלוט Aeroflot - היא חברת תעופה רוסית שנוסדה בשנת 1923 בברה"מ ואף הייתה בעבר חברת התעופה הגדולה בעולם. בסיסה של אירופלוט הוא נמל התעופה שרמטייבו במוסקבה..

פרטים נוספים

טיסות סוויס – Swiss

סוויס או בשמה המלא סוויס אינטרנשיונל איירליינס Swiss International Airlines - היא חברת התעופה הלאומית של שוויץ שנוסדה בשנת 2002 לאחר פשיטת רגל של חברת התעופה סוויסאייר Swissair.

פרטים נוספים

טיסות סאן דור

סאנדור Sun d'Or - היא חברת תעופה ישראלית בבעלות מלאה של חברת התעופה אל על El Al. טיסות סאן דור מופעלות באמצעות מטוסי אל על עם קוד יאט"א LY שמשמש גם את חברת אל על.

פרטים נוספים

up אל על

אפ - טיסות זולות- כנסו לאיתור הטיסה הזולה ביותר בחברת UP

פרטים נוספים

טיסות אליטליה – Alitalia

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של אליטליה בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות לטיסות ליעדי Alitalia

פרטים נוספים

טיסות מרידיאנה – Meridiana

מרידיאנה Meridianaהיא חברת תעופה איטלקית שנוסדה בשנת 1963. מרידיאנה מציעה מספר טיסות ישירות מישראל ליעדי איטליה שונים:

פרטים נוספים

טיסות אוסטריאן איירליינס

אוסטריאן מציעה מספר טיסות ישירות ביום מישראל לוינה, אוסטריה שמהווה קישור נוח לישראלים שטסים ליעדי המשך באירופה, אמריקה הצפונית, רוסיה, אסיה והמזרח הרחוק.

פרטים נוספים

טיסות טראנסאיירו – Transaero - Трансаэро

טראנסאיירו מציעה מספר טיסות ישירות ביום מישראל למוסקבה, רוסיה שמהווה קישור נוח לישראלים שטסים ליעדי המשך ברוסיה, מדינות חבר העמים, אסיה, אירופה, ארה"ב ויעדים נוספים בעולם.

פרטים נוספים

טיסות בריסל איירליינס

בריסל מציעה מספר טיסות ישירות ביום מישראל לבריסל, בלגיה שמהווה קישור נוח לישראלים שטסים ליעדי המשך במערב אירופה, אמריקה הצפונית, אפריקה ויעדים נוספים בעולם.

פרטים נוספים

טיסות אייר סרביה

אייר סרביה מציעה מספר טיסות שבועיות מישראל לבלגרד, סרביה שמהווה קישור נוח לישראלים שטסים ליעדי המשך במדינות הבלקן, אירופה ויעדים נוספים בעולם.

פרטים נוספים

אתיופיאן איירליינס

אתיופיאן מציעה מספר טיסות שבועיות ישירות מישראל לאדיס אבבה, אתיופיה שמהווה קישור נוח לישראלים שטסים לאתיופיה ויעדי המשך באפריקה, אסיה ויעדים נוספים בעולם.

פרטים נוספים

טיסות KLM

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של KLM בחרו באחד היעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי ק.ל.מ.

פרטים נוספים

אייר אירופה

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של אייר אירופה בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי Air Europa.

פרטים נוספים

טיסות נאוס

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של נאוס בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות ליעדי טיסות Neos.

פרטים נוספים

טיסות אוקראין אינטרנשיונל איירליינס

אוקראין אינטרנשיונל טיסות זולות - כנסו לאיתור הטיסה הזולה ביותר בחברת אוקראין אינטרנשיונל

פרטים נוספים

טיסות ריינאייר – Ryanair

השיטה של ריינאייר היא מכירת כרטיסים במחיר נמוך זמן רב לפני הטיסה וככל שמועד הטיסה מתקרב המחירים עולים. לכן לא כדאי לחכות למחירי רגע אחרון כדי לרכוש כרטיסים לטיסות Ryanair.

פרטים נוספים

טיסות אמריקן איירליינס – American Airlines

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של אמריקן בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי American.

פרטים נוספים

טיסות מונרך איירליינס – Monarch Airlines

מונארך מפעילה מספר טיסות שבועיות מנתב"ג לנמל התעופה לונדון לוטון ובנוסף מפעילה טיסה שבועית בתקופת החורף מנמל תעופה עובדה שנמצא צפונית לאילת ישירות לנמל התעופה לונדון לוטון.

פרטים נוספים

חברות תעופה אמריקאיות

כל חברות התעופה האמריקאיות להזמנת טיסות זולות לרחבי העולם

פרטים נוספים

חברות תעופה אירופאיות

כל חברות התעופה אירופאיות להזמנת טיסות זולות לרחבי העולם

פרטים נוספים

טיסות טוס איירווייס – Tus Airways

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של טוס איירווייס, בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי Tus Airways.

פרטים נוספים

טיסות וולינג – Vueling

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של וולינג, בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי Vueling.

פרטים נוספים

טיסות קתאי פסיפיק – Cathay Pacific

טיסות קתאי פסיפיק – Cathay Pacific טיסות זולות - כנסו לאיתור הטיסה הזולה ביותר בחברת ל

פרטים נוספים

טיסות היינאן איירליינס – Hainan Airlines

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של היינאן איירליינס בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר מחירים אטרקטיביים עבור טיסות ליעדי Hainan Airlines.

פרטים נוספים

טיסות גרמניה איירליינס Germania Airline ST

יעדים של חברת התעופה גרמניה איירליינס המבורג, דיסלדורף ויעד חדש נירנברג
פרטים נוספים

טיסות נורוויג'ן אייר שאטל – Norwegian Air Shuttle

נורוויג'ן אייר Norwegian Air DY היא חברת תעופה נורווגית המוגדרת כחברת כחברת תעופה זולה (Low Cost Airline)
פרטים נוספים

טיסות אגיאן איירליינס – Aegean Airlines

גיאן איירליינס Aegean Airlines A3 היא חברת תעופה יוונית הגדולה ביותר, שנוסדה בשנת 1987...
פרטים נוספים

טרוול סרוויס

טרוול סרוויס Travel Service QS היא חברת תעופה צ'כית המפעילה טיסות שכר (צ'רטר) למגוון יעדים ממזרח אירופה.
פרטים נוספים

טיסות טרנסאוויה – Transavia

טראנסאוויה Transavia HV ההולנדית וטראנסאוויה צרפת Transavia France TO הצרפתית הן שתי חברות לואו קוסט מקבוצת Air France-KLM עם בסיסי פעילות מרכזיים בנמלי תעופה בהולנד, צרפת וגרמניה.
פרטים נוספים

טיסות בלו אייר - Blue Air

בלו אייר מפעילה מספר טיסות ישירות בשבוע מתל אביב לבוקרשט, רומניה.
פרטים נוספים

טיסות וואו אייר – WOW air

WOW air מפעילה טיסות מרייקיאוויק,איסלנד לעשרות יעדים בארה"ב, קנדה, אירלנד, בריטניה, גרמניה, הולנד, צרפת, בלגיה, ספרד, דנמרק, שבדיה.
פרטים נוספים

טיסות סינגפור איירליינס

סינגפור איירליינס לא מפעילה טיסות ישירות מישראל אך לפי פרסומים שונים קייימת אפשרות שתחל לטוס בקרוב בקו תל אביב-סינגפור.
פרטים נוספים

טיסות אייר אינדיה

אייר אינדיה לא מפעילה טיסות ישירות מישראל להודו, אך לפי פרסומים שונים מתכננת להפעיל טיסות ישירות בקו תל אביב-מומבאי.
פרטים נוספים

טיסות לוט פוליש איירליינס

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של לוט פוליש איירליינס בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי LOT Polish Airlines.
פרטים נוספים

טיסות אטלס גלובל

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של אטלס גלובל בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי AtlasGlobal.
פרטים נוספים

טיסות אורל איירליינס

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של אורל איירליינס בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי Ural Airlines ולהזמין כרטיסי טיסה בזול.
פרטים נוספים

טיסות בלו בירד איירוויז

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של בלו בירד איירווייז בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות עבור טיסות ליעדי Bluebird Airways.
פרטים נוספים

טיסות סצ'ואן איירליינס

אם ברצונכם להזמין טיסות זולות של סצ'ואן איירליינס בחרו ביעדים אליהם היא טסה במנוע חיפוש על מנת לאתר הצעות אטרקטיביות
פרטים נוספים

טיסות סמארט ווינגס

סמארט ווינגס מפעילה טיסות ישירות מתל אביב, נתב"ג לפראג, ברטיסלבה, מדריד, טנריף. טיסות לחלק מהיעדים מופעלות במתכונת עונתית.
פרטים נוספים

טיסות קובלט אייר

קובלט אייר מפעילה טיסות ישירות מתל אביב, נתב"ג ללרנקה, קפריסין מספר פעמים בשבוע.
פרטים נוספים

טיסות אייר מלטה

אייר מלטה Air Malta KM היא חברת התעופה הלאומית של מלטה שמפעילה טיסות בין מלטה למגוון יעדים באירופה,
פרטים נוספים

LATAM איירליינס

הזמנת טיסות LATAM איירליינס | From-To.co.il - טיסות זולות | LATAM Airlines Flights Booking
פרטים נוספים

טיסות אמירייטס

מירייטס או אמירטס Emirates EK היא אחת משתי חברות הדגל של איחוד האמירויות הערביות עם בסיס הממוקם בנמל התעופה הבינלאומי דובאי Dubai International Airport DXB.
פרטים נוספים
© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין - לוח טיסות - מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.