אופיר טורס

אופיר טורס

אופיר טורס הינה אחת מחברות התיירות המובילות בישראל אשר הוקמה ב-1952. אופיר טורס מצטיינת במתן שירות איכותי ללקוח בין החברות בתחום התיירות בארץ. אופיר טורס משווקת את כל מגוון המוצרים בתחום התיירות ללקוח הפרטי והעסקי:

טיסות סדירות ושכר לחו"ל – בשל גודלה אופיר טורס מציעה את המחירים האטרקטיביים ביותר לכל יעד בעולם.

חבילות נופש לחו"ל – אופיר טורס משווקת חבילות נופש למגוון רחב של יעדים בעולם במחירים משתלמים.

מלונות בחו"ל – אופיר טורס מקושרת לעשרות אלפי מלונות בכל העולם באישור מיידי.

השכרת רכב בחו"ל – השכרת רכב בכל העולם שיחכה לכם ביעד הנחיתה.

טיולים מאורגנים – אופיר טורס מארגנת טיולים איכותיים במגוון יעדים המותאמים לסוגי אוכלוסייה שונים.

נופש בארץ – גם בישראל תוכלו ליהנות ממחירים זולים במלונות בכל הארץ.

www.ophirtours.co.il – הזמנת מגוון מוצרי אופיר טורס במחירים זולים יותר אונליין.

אתר אינטרנט של אופיר טורס מאפשר לכם ליהנות מהזמנה נוחה ומהירה של מגוון מוצרים באישור מיידי ובמחירים מיוחדים לרכישה באתר בלבד.

סניפי אופיר טורס

אופיר טורס מפעילה כ-35 סניפים העומדים לשירותכם בכל הארץ.

 
© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.