רשת מלונות רימונים

רשת מלונות רימונים מציעה מגוון מלונות איכותיים ומוקפדים בכל פרט לכל קהל: אנשי עסקים, משפחות, זוגות ועוד.מלונות רימונים פרוסים בכל רחבי הארץ מנווה אטי"ב שבחרמון ועד אילת בדרום. במלונות רימונים תוכלו ליהנות מחופשה מפנקת, יוקרתית, שלווה או משפחתית.

מלונות רימונים באילת

רימונים אילת - מלון ייחודי הנושק לשפת הים לחופשה מפנקת ונופש מושלם.

רימונים סנטרל פארק – מלון לחופשה רגועה הנמצא מחוץ להמולה של אילת אך עדיין קרוב לכל מקום.

מלונות רימונים בטבריה

רימונים גלי כנרת – מלון בוטיק יוקרתי על שפת כנרת. ברימונים גלי אילת תיהנו מחופשה שלווה ומפנקת במיוחד אל מול נופי כנרת והרי הגולן המרהיבים.

רימונים מינרל טבריה – מלון המציע חופשת בריאות מושלמת הרחק מרעש של העיר.

מלונות רימונים בים המלח – רויאל רימונים ים המלח

מלונות רימונים בתל אביב והסביבה – רימונים טאואר רמת גן

מלונות רימונים בירושלים - רימונים שלום ירושלים

מלונות רימונים בצפון הארץ - רות רימונים צפת, רימונים חוף התמרים עכו, כפר הנופש רימונים נווה אטי''ב, רימונים המעיין נצרת

מועדון לקוחות של רימונים

מועדון הרימון – מועדון החברים של רשת מלונות רימונים המאפשר להינות מהטבות ייחודיות ומבצעים בלעדיים במלונות רימונים ובתחום האטרקציות ונופש.

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.