נמל התעופה לונדון הית'רו

London Heathrow Airport LHR

נמל התעופה לונדון הית'רו ממוקם במרחק של כ-22 ק"מ מערבית למרכז לונדון, בירת אנגליה ובריטניה. שדה התעופה הית'רו הינו הגדול ביותר בין נמלי התעופה של בריטניה ואחד מנמלי התעופה הגדולים והמרכזיים בעולם. בשנת 2013 עברו בו יותר מ-72 מיליון נוסעים בטיסות בינלאומיות וטיסות פנים בבריטניה. נמל התעופה לונדון הית'רו משמש כבסיס פעילות עבור חברות תעופה בריטיות: בריטיש איירוויס British Airways BA, וירג'ין אטלנטיק Virgin Atlantic VS. שדה התעופה הית'רו משמש כיעד נחיתה פופולארי למבקרים בלונדון ואלה שממשיכים בטיסות פנים בבריטניה וטיסות המשך ליעדי אירופה, ארה"ב, קנדה, אמריקה הלטינית, אפריקה, המזרח התיכון, המזרח הרחוק, אוסטרליה ועוד.

טיסות ישירות מישראל לנמל תעופה הית'רו, לונדון

מספר טיסות ישירות יומיות מקשרות בין נתב"ג לשדה תעופה הית'רו בלונדון במשך כל השנה. חברות תעופה שמפעילות טיסות ישירות בין תל אביב לנמל התעופה לונדון הית'רו נכון לשנת 2014 הן: אל על El Al LY, בריטיש איירוויס British Airways BA. משך זמן טיסה ישירה מנתב"ג לנמל התעופה לונדון הית'רו כ-5 שעות ו-35 דקות.

השכרת רכב בנמל התעופה הית'רו, לונדון

www.From-To.co.il מאפשר לכם לבצע הזמנה להשכרת רכב בשדה התעופה LHR לפני הגעתכם במחיר משתלם במיוחד ממגוון חברות השכרת רכב מובילות.

הזמינו רכב בנמל התעופה לונדון הית'רו, כאן!

מלונות בנמל התעופה לונדון הית'רו והסביבה

הזמנת בתי מלון ליד שדה התעופה LHR בלונדון הינה האפשרות הטובה ביותר למי שמשתמש בנמל התעופה הית'רו לטיסות המשך עם המתנה ארוכה בשעות הלילה או למי שממשיך לטייל ביעדים בסביבת לונדון. מומלץ לוודא אם המלון מציע שירות הסעות (שאטל) משדה התעופה לונדון הית'רו וחזרה.

הזמינו מלונות בנמל התעופה לונדון הית'רו, כאן!

טרמינלים בנמל התעופה הית'רו

בנמל תעופה לונדון הית'רו קיימים 5 טרמינלים:

טרמינל 1 – בטרמינל זה פועלות מספר חברות תעופה בינלאומיות וביניהן חברת אל על El Al LY הישראלית. בריטיש איירוויס British Airways BA מפעילה מטרמינל זה מספר טיסות קצרות טווח. טרמינל 1 צפוי להיסגר מהלך שנת 2016.

טרמינל 2 – טרמינל חדש שנפתח בשנת 2014. טרמינל 2 נקרא גם The Queen's Terminal. בטרמינל זה משתמשות רוב חברות התעופה החברות בברית התעופה סטאר אלייאנס Star Alliance ומספר חברות תעופה בינלאומיות נוספות.

טרמינל 3 – רוב חברות התעופה החברות בברית התעופה Oneworld משתמשות בטרמינל זה לצד חברות תעופה בינלאומיות נוספות.

טרמינל 4 – טרמינל זה הוא מרכז הפעילות בהית'רו עבור חברות התעופה של ברית התעופה סקייטים SkyTeam ועוד מספר חברות תעופה בינלאומיות נוספות.

טרמינל 5 – טרמינל זה הוא בסיס פעילות ראשי של חברת התעופה הבריטית בריטיש איירוויס British Airways BA ונמצא בשימוש בלעדי שלה יחד עם חברת התעופה הספרדית איבריה Iberia IB.

תחבורה

תחבורה פנימית בין טרמינלים – טרמינלים 1,2,3 ממוקמים במרחק הליכה ביניהם, כדי להגיע לשאר הטרמינלים אפשר להשתמש ברכבות ובאוטובוסים. בצד האווירי של הטרמינלים עבור נוסעים בטיסות המשך שלא אוספים את כבודתם קיימות אפשרויות מעבר ותחבורה נוספות בין הטרמינלים על מנת להגיע במהירות לטיסת המשך.

רכבת:

  • Heathrow Express – רכבת מהירה בין הית'רו לתחנת Paddington בלונדון. זוהי האפשרות המהירה ביותר להגיע לבירת בריטניה מנמל התעופה לונדון הית'רו.
  • Heathrow Connect – רכבת מאספת בה ניתן להגיע עד לתחנת Paddington בלונדון.

רכבת תחתית – Underground הרכבת התחתית של לונדון פועלת בין נמל התעופה לונדון הית'רו למרכז לונדון בקו Piccadilly.

אוטובוסים:

  • אוטובוסים מקומיים – מספר קווי שירות של אוטובוסים מקשרים את הית'רו עם יעדים שונים בסביבה.
  • אוטובוסים בין עירוניים – מנמל תעופה הית'רו ניתן להגיע למעל 500 יעדים בבריטניה.
  • Hotel Hoppa – שירות הסעות בין שדה התעופה לונדון הית'רו למלונות בסביבה.
  • RailAir – רשת קווי אוטובוס שמקשרים את הית'רו עם תחנות רכבת של רשת הרכבות הלאומית הבריטית דרכה ניתן להגיע ליעדים שונים בבריטניה.

העברות – ניתן להזמין שירות העברות ולימוזינות מנמל התעופה הית'רו למרכז העיר לונדון ויעדים שונים בסביבה.

שאטל – מספר חברות שאטל מפעילות שירות בין נמל התעופה הית'רו למלונות ויעדים שונים בלונדון והסביבה.

מוניות – מוניות זמינות בכל עת ליד טרמינלי נוסעים ובמקומות נוספים ברחבי שדה התעופה הית'רו.

כבישים – נמל התעופה לונדון הית'רו ממוקם בסמיכות לכבישים M4 ו-M25.

חניה – חניוני טווח קצר ממוקמים בצמוד לטרמינלים. חניוני טווח ארוך מרוחקים יותר וניתן להשתמש בשירותי שאטל על מנת להגיע לטרמינלים השונים.

למידע נוסף אודות אפשרויות גישה ותחבורה בנמל התעופה הית'רו בקרו כאן

חנויות דיוטי פרי בנמל התעופה לונדון הית'רו

בנמל התעופה לונדון הית'רו תוכלו למצוא מגוון חנויות בתחומי אופנה, תכשיטים, אלקטרוניקה, משקאות, מוצרי טבק וסיגריות ועוד. חלק מהחנויות הנמצאות באזור שערי העלייה למטוס פטורות ממכס Duty Free. מגוון מסעדות, בתי קפה ובארים פזורים ברחבי נמל התעופה LHR. החנויות והמסעדות פועלות בשעות הפעילות של נמל התעופה.

למידע נוסף ועדכני בקרו באתר נמל התעופה לונדון הית'רו

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.