טיסות זולות משדה דב (SDV), תל אביב

אם אתם מחפשים טיסות קרובות לבית, ללא צורך של בילוי של שעות רבות בנמל תעופה גדול ועמוס כמו נתב"ג, הכירו את נמל התעופה שדה דב SDV, שנמצא ממש בתוך תל אביב, מה שיאפשר לכם לחסוך זמן רב להגיע ליעדים שונים בארץ ובחו"ל.

יעדי טיסות משדה דב, תל אביב

אילת, ישראל - ארקיע, ישראייר

לרנקה, קפריסין - ארקיע, ישראייר

איך תגיעו משדה דב ליעדים נוספים בחו"ל בזול?

פשוט מאוד. חפשו טיסות לכל מקום דרך לרנקה, קפריסין ויעדים שונים שאליהם מתקיימות טיסות מעת לעת. כדאי לאפשר זמן המתנה מספיק ארוך בין טיסות ביעד ביניים כדי להספיק לטיסה הבאה שכן תצטרכו לעשות צ'ק אין לטיסת המשך מחדש ובמיוחד אם אתם שולחים כבודה שאותה תצטרכו לאסוף ביעד הביניים ולשלוח מחדש לטיסת המשך.

© כל הזכויות שמורות ל - From-To.co.il - בלוג From-To - תנאי שימוש - lowcoster טיסות זולות- טיסות ללונדון - Дешевые авиабилеты

מידע למטייל - המלצות וטיפים : חברות תעופה : שירות לקוחות - צ'ק אין אונליין- מדיניות כבודה - השוואת מחירי טיסות| נמלי תעופה| מזג אוויר| אתרי נסיעות מומלצים | מדריכי תיירות - יעדים

אתר From-To.co.il אינו סוכנות נסיעות או ספק מוצרים או שירותים כלשהם. ההזמנות מתבצעות דרך ספקים חיצוניים בארץ ובחו"ל ובכפוף לתנאי שימוש של כל ספק וחוקי מדינה בה הוא ממוקם. אתר From-To.co.il אינו צד לעסקה כלשהי ואינו אחראי לביצועה, הספקתה, טיב השירות וכו'. בכל שאלה/בקשה לשינויים או ביטולים/תלונה וכו' לגבי הזמנות יש לפנות ישירות לסוכנות או ספק השירותים דרכו בוצעה ההזמנה ואליו הועבר התשלום בפועל. את פרטי הקשר ניתן למצוא בדף סיכום הזמנה לאחר ביצוע ההזמנה ו/או במהלכה. מומלץ לשמור ולהדפיס פרטים אלו. אתר From-To.co.il לא שומר את פרטי ההזמנות ולכן אין ביכולתו לסייע בכל נושא הקשור להזמנות שבוצעו.